Zoekresultaten "K25"
A,B,C, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 450 |
| Lengte (inch) | 18 |
| Bijgevoegde adapter | A,B,C |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
15W-40, SN, CF, A3/B3
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| API specificaties | SN, CF |
| ACEA specificaties | A3/B3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Bruto gewicht [kg] | 1,026 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, Doos, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, Doos, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vat, 10W-40, VW 501.01/505.00, MB 229.1
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Specificatie | VW 501.01/505.00, MB 229.1, ACEA A3/B4, API SL/CF, Performance level |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, ASTM D3306, BS 6580
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificatie | ASTM D3306, BS 6580 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Jerrycan, VW TL-774 D (G12), ASTM D4656, ASTM D3306
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | VW TL-774 D (G12), ASTM D4656, ASTM D3306, ASTM D4985, NATO S-759, Renault Type D, JASO M325, BS 6580, Toyota TSK 2601G-8A, VW TL-774 F (G12+) |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, Doos, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ALL SEASON SUPER |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Haakbevestiging
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 20 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber), Rechtse draaibeweging, A, Zonder stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A |
| Stofkap | Zonder stofkaplip |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad zonder spoiler
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 700 |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
75W-85, geel
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Kleur | Geel |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, Hybride ruitenwisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 213 |
| Gewicht [g] | 168 |
| Lengte [mm] | 525 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 21 |
| Voor OE nummer | 1608028780 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Hybrid Wiper Blade |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15W-40, SN, CF, A3/B3
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| API specificaties | SN, CF |
| ACEA specificaties | A3/B3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x1,5x15, 17 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x15 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
T7, Met leiding, Met ingebouwde wis/was sproeier
| Lengte [mm] | 700 |
| Lengte (inch) | 28 |
| Passende adapter | T7 |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding, Met ingebouwde wis/was sproeier |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
5W-30, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Synthetisch, Fles, DOT 4
| Gewicht [kg] | 1,15 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Synthetisch, Fles, DOT 5.1
| Gewicht [kg] | 1,14 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 550 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW TL-774F, Opel/GM 6277M, MB 326.3, Ford WSS-M97B44-D
| Specificatie | VW TL-774F, Opel/GM 6277M, MB 326.3, Ford WSS-M97B44-D |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
