Zoekresultaten "K11"
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.1, VW 501 01 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.1, VW 501 01 / 505 00, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925
| Specificatie | SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 226.5, VW 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 226.5, VW 505 00, VW 501.01, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 226.5, VW 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 226.5, VW 505 00, VW 501.01, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SL, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.3, VW 502 00 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.3, VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SL, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.3, VW 502 00 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.3, VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.3, MB 226.5
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.3, MB 226.5, FIAT 9.55535-G2, FIAT 9.55535-D2, VW 501 01 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geel, Voor, Achter
| Kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor achterlicht, R5W, BA15s
| Lichtfunctie | Voor achterlicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Oranje, Glassokkellamp
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W5W, LED
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Oranje, Kogellamp, LED
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
10W-40, MB 229.1, API SL, ACEA A3/B3
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Vulling [l] | 8 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 229.1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SL, ACEA A3/B3 |
- -86%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Kophoogte [mm] | 2 |
| Kopdiameter | 16 |
| Lengte 2 [mm] | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
10W-40, CF, SL, A3/B4
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| API specificaties | CF, SL |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00, VW 501 01 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700, MB 229.3, MB 226.5, FIAT 9.55535-G2, FIAT 9.55535-D2 |
| TecDoc-motornummer | 9420 |
| Vulling [l] | 8 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Handgeschakeld, 717.4xx 5/1, VW G G 50, VW G 009 317
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Versnellingsbaknummer | 717.4xx 5/1 |
| Specificatie | VW G G 50, VW G 009 317 |
| Productienummer vanaf | 7 340 241 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97308, 97309, FIAT 9.55550-MZ1, BMW MTF LT-2 |
| API specificaties | GL-4+, GL-3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, VW 505 00, VW 502 00, Deels synthetische olie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700, PSA B71 2300, MB 229.3 |
| TecDoc-motornummer | 9420 |
| Vulling [l] | 8 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505 00, VW 502 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.5, MB 229.3, GM LL-B 025, GM LL-A 025, FIAT 9.55535-G1, BMW LL01 |
| TecDoc-motornummer | 9420 |
| Vulling [l] | 8 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Kophoogte [mm] | 2,75 |
| Kopdiameter | 20 |
| Lengte 2 [mm] | 12,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Kophoogte [mm] | 2 |
| Kopdiameter | 16 |
| Lengte 2 [mm] | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
