Zoekresultaten "J2"
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Bundeltype | Tank |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
15W-40, Bevat mineraalolie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, Met laadniveau weergave, Met handgreep
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 17,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 72 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 174 |
| Lengte [mm] | 269 |
| Koudstartstroom EN (A) | 600 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B05 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, 96-00540-2
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Buitendraad 2 [mm] | 18 |
| Artikelnummer paar | 96-00540-2 |
| Gewicht [kg] | 3,21 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met krukastandwiel, Met kettingspanner, Met draagrails
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met krukastandwiel, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails, Gesloten ketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met pakkingset, cilinderkopafdekking, Met asdichtring krukas, Met krukastandwiel
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Driedelig, 18.5x20.9, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 18.5x20.9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 180 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 180 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, 18.4x21, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 18.4x21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 200 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 200 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, 18.3x20.9, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 18 |
| Spiebaan | 18.3x20.9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 228 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 228 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Teves, M10x1, M12x1
| Remsysteem | Teves |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,6 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE (Teves)
| Breedte [mm] | 30 |
| Remsysteem | ATE (Teves) |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 185 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
1/4" NPTF, zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/4" NPTF |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 4 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, met afdichtringen, Metaal, Rubber
| Aantal tanden | 20 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met afdichtringen |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HC, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HC |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 64 92 2633 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 64 93 8700 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 24,2 |
| Dikte [mm] | 43,6 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 281 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Simplex, G53 HC / G53 HR
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Distributiekettingdimensie | G53 HC / G53 HR |
- -24%
G53HR, Met draagrails, Met kettingspanner, Gesloten ketting
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 90 |
| Binnendiameter [mm] | 33 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Hoogte [mm] | 23 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 76 |
| Voor OE nummer | 8981596930 |
| Binnendiameter [mm] | 9 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IN: 3/4 X 16 / OUT:3, Met watersensor, Opschroeffilter, WE0113ZA59A
| Binnendraad [mm] | IN |
| Inbouwdiameter [mm] | 64 |
| Filter type | Met watersensor, Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 140 |
| Voor OE nummer | WE0113ZA59A |
| Buitendiameter [mm] | 93,6 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vast remzadel (2 zuigers), BREMBO, Gietijzer, BHS1183E
| Remzadel uitvoering | Vast remzadel (2 zuigers) |
| Voor fabrikant | BREMBO |
| Materiaal | Gietijzer |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHS1183E |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 52 |
| Zuigerdiameter 2 [mm] | 46 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,05 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydrolager, rechts, 1839.J2
| Aantal aansluitingen | 7 |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Voor OE nummer | 1839.J2 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Lengte [mm] | 148,6 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 59,7 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 16,8 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras rechts, met borgmoer
| Sleutelwijdte | 22 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/4" - 18 NPT, zwart
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/4" - 18 NPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
