Zoekresultaten "I40"
Filter insert
| Lengte [mm] | 258 |
| Breedte [mm] | 163 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Filter type | Filter insert |
| Aantal | 1 |
- -50%
API SL, API CF, ACEA A5/B5, Kan
| Specificatie | API SL, API CF, ACEA A5/B5 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC 95200377 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, 20W-50, Fles
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W-50 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACEA C3, MB 229.51, BMW Longlife-04, MB 229.52
| Specificatie | ACEA C3, MB 229.51, BMW Longlife-04, MB 229.52, VW 503.00, Porsche C30, VW 506.01 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507.00, VW 504.00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PSA B71 2296 / PSA B, MB 229.5, API SN, API CF
| Specificatie | PSA B71 2296 / PSA B, MB 229.5, API SN, API CF, Porsche A40, ACEA A3/B4, Fiat 9.55535-H2, GM-LL-B-025, MB 229.1, Renault RN0700, Renault RN0710, Fiat 9.55535-M2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.00, VW 502.00, MB-Approval 229.3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
0W-20, SP, C5, Fles
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C5 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,5 x 11, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 21 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 x 11 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter, 152083J400XX
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 61,5 |
| Lengte [mm] | 71,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 152083J400XX |
| Buitendiameter [mm] | 65,4 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 345 |
| Lengte (inch) | 14 |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoort, 10 kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
- -11%
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Beugel wisserblad
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Aanvullende informatie | Rear |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H8, PGJ19-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H8, PGJ19-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ILSAC GF-7, ILSAC GF-6, API Gasoline SQ, API Gasoline SP
| Specificatie | ILSAC GF-7, ILSAC GF-6, API Gasoline SQ, API Gasoline SP |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53034, Ford WSS-M2C961-A1, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C946-A, OPEL OV 040 1547-G30, GM (General Motors) |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
MIL-L-2105 B/C/D, DTFR 13B100 (MB 235., Volvo 97310, MAN 341 Typ Z2
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
HB3, Halogeen, P20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad, A
| Lengte [mm] | 650 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 26 |
| Passende adapter | A |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -27%
ILSAC GF-6, API Gasoline SP, 5W-30, Fles
| Specificatie | ILSAC GF-6, API Gasoline SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
5W-30, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, Chrysler MS 11106, BMW Longlife-04 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Haakbevestiging
| Lengte [mm] | 660 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 26 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Flat blade wisserblad
| Lengte [mm] | 660 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 26 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Akebono, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 100 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25339, 25338, 25337 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -59%
VW 505.01, Performance level:, ACEA C3, API SN
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.01, VW 505.00/505.01, Ford M2C917-A |
| Specificatie | Performance level |
| Olie | Synthetische olie |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 26 |
| Lengte 2 [inch] | 16 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 214 |
| Breedte [mm] | 133 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
H8, Doos, PGJ19-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
