Zoekresultaten "I2"
Type T-IV, MB 236.91, MB 236.14, MB 236.12
| Fabrieksadvies voor olie | Type T-IV, MB 236.91, MB 236.14, MB 236.12, MB 236.11, MB 236.10, Mazda M-III, JWS 3309, JASO M315 Type 1A, Jaguar JLM 21044, Jaguar JLM 20292, Jaguar JLM 20238 |
| Vrijgave van de fabrikant | Kia SP-III, Kia RED-1K, Isuzu ATF II/III, Honda ATF-Z1 no CVT, GM Dexron IIIH, GM Dexron IIIG, GM Dexron IIE, GM Dexron IID, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, Ford Mercon V, Fiat 9.55550-AV4 |
| Specificatie | TES-389, TES-295, Jeep MS 9602, BMW LT71141, BMW LA2634, BMW ATF 6, BMW 8072B, BMW 7045E, ATF +4, ATF +3, Allison C4, AisinWarner JWS 3317, AisinWarner JWS 3309 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Synthetische olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
- -38%
MB 229.1, GM-LL-B-025, API SN, API CF
| Specificatie | MB 229.1, GM-LL-B-025, API SN, API CF, Fiat 9.55535-H2, ACEA A3/B4, Renault RN0710, PSA B71 2296 / PSA B, Porsche A40, Fiat 9.55535-M2, Renault RN0700, MB 229.5 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.00, VW 502.00, MB-Approval 229.3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 300 |
| Lengte (inch) | 12 |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Styling | Met spoiler |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ILSAC GF-7, ILSAC GF-6, API Gasoline SQ, API Gasoline SP
| Specificatie | ILSAC GF-7, ILSAC GF-6, API Gasoline SQ, API Gasoline SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925 Class 4
| Specificatie | SAE J1704, SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925 Class 4, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 550 |
| Lengte (inch) | 22 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Double Iridium |
- -40%
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 650 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, Halogeen
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7, Halogeen |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fles, DTFR 29D120 (MB 326., MAN 324 Typ Si-OAT, VW TL-774 G (G12++)
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificatie | DTFR 29D120 (MB 326., MAN 324 Typ Si-OAT, VW TL-774 G (G12++), Scania TB 1451 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
-, Hybride ruitenwisserblad, 983601H300, voor voertuigen met stuur links
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 161 |
| Gewicht [g] | 126 |
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Voor OE nummer | 983601H300 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Hybrid Wiper Blade |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 BL |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -58%
VW 505 00, VW 502 00, 5W-30, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 226.5, BMW Longlife-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| API specificaties | SL |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
VW 505 00, VW 502 00, 0W-40, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-30, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -67%
Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Aantal adapters | 8 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
21/5, P21/5W, Blisterverpaking, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kan, ASTM D3306, VW TL-774 D (G12), VW TL-774 F (G12+)
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificatie | ASTM D3306, VW TL-774 D (G12), VW TL-774 F (G12+), BS 6580, NATO S-759, ASTM D4656, ASTM D4985, Renault Type D, Toyota TSK 2601G-8A, JASO M325 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -50%
API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3, VW 505 01
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 01, VW 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, OPEL OV 040 1547-D30, MB 229.51, MB 229.31, GM dexos2™ superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Kan, Honda Type 2, Subaru, Mitsubishi
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificatie | Honda Type 2, Subaru, Mitsubishi, Toyota TSK 2601G-8A, ASTM D3306, ASTM D6210, Suzuki, Ford WSS-M97B57-A2, JIS K2234, Mazda FL22 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 300 |
| Lengte (inch) | 12 |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
0W-20, JLR STJLR 51.5122, Ford WSS-M2C 952 A1, SN
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Vrijgave van de fabrikant | JLR STJLR 51.5122, Ford WSS-M2C 952 A1 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C5 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ACEA Light Duty C2, VW VWC 53035, Ford WSS-M2C950-A, 0W-30
| Specificatie | ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53035, Ford WSS-M2C950-A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -61%
