Zoekresultaten "I1"
Jerrycan, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 3 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, voor voertuigen zonder LED-achterlichten
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACEA C3, VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30
| Tariefpost | 34031980 |
| Fabrieksadvies voor olie | ACEA C3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,7 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.31, Longlife-04 |
| Specificatie | ACEA C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetische olie
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
LED, Achter, Met sensor
| Gewicht [kg] | 1,33 |
| Schermweergave | LED |
| Invalshoek [°] | 120 |
| Reikwijdte tot [m] | 5 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Montagetijd van (in uren) | 2 |
| Hoogteverstelling tot [cm] | 65 |
| Hoogte verstelling van [cm] | 45 |
| Aantal | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Frequentiebereik [GHz] | 79 |
| Activering dodehoekassistent | Met akoestische waarschuwfunctie, Activering door knipperen, Met optische waarschuwfunctie, Activering bij ontsteking |
| Meetbereik relatieve snelheid van [km/h] | 5 |
| Meetbereik relatieve snelheid tot [km/h] | 40 |
| Sensortype | Radar sensor |
| Reikwijdte zijkant tot [m] | 2,5 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SP, A3/B4, RENAULT RN0710, FIAT 9.55535-Z2
| Bruto gewicht [kg] | 3,648 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | RENAULT RN0710, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, CHRYSLER MS 12991 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 505 00, MB 229.5, FORD WSS-M2C937-A, BMW LL-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, A3/B4, RENAULT RN0710, FIAT 9.55535-Z2
| Bruto gewicht [kg] | 4,53 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | RENAULT RN0710, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, CHRYSLER MS 12991 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 505 00, MB 229.5, FORD WSS-M2C937-A, BMW LL-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PSA B71 2296, GM LL-B-025 (Diesel), FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2
| Bruto gewicht [kg] | 0,975 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2296, GM LL-B-025 (Diesel), FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, BMW LL-01 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, LED
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | C5W, LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
PGJ19
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Nominaal vermogen [W] | 30 |
| Blokkenscheiding | |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19 |
| Aanvullende informatie | LED Gigalight TWIN |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 140 |
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,51 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 3 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 140 |
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 3 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,25
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,25 |
| Inhoud [liter] | 0,26 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,55 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,25
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,25 |
| Inhoud [liter] | 0,26 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,55 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Vooras
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Lengte [mm] | 210 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Aanvullende informatie | Eibach Pro-Spacer, Wieldop |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Vooras
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Lengte [mm] | 690 |
| Breedte [mm] | 20 |
| Aanvullende informatie | Eibach Pro-Spacer, Wieldop |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Aanvoerzijde, Afvoerzijde
| TecDoc-motornummer | 20936, 21115 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde, Afvoerzijde |
| Diameter [mm] | 12 |
| Hoogte [mm] | 34,700 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, VW 500 00, Longlife-01 FE (bis
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Vulling [l] | 4,6 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 500 00, Longlife-01 FE (bis, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-S1, BMW Longlife-01 (bis, ACEA C2, 9.55535-S3, 506 01 (Ausnahme R5, 506 00, 505 01, 505 00, 503 01, 503 00, 502 00, 501 01, 2006), *nur zulässig für BM |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00/507 00, Porsche C30, Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Vulling [l] | 4,6 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40, Opel GM-LL-B-025, MB 229.5, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-H2, BMW Longlife-01 (bis, API SN, ACEA A3/B4, 9.55535-Z2, 9.55535-N2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar vanaf | 01-2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H8, PGJ19-1
| Bouwjaar vanaf | 01-2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar vanaf | 01-2012 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Achter |
| Bouwjaar tot | 01-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Achter |
| Bouwjaar tot | 01-2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, Chrysler MS-A0921
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | Chrysler MS-A0921, Ford WSS-M2C937-A, Chrysler MS-12633, VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40, MB 229.5, MB 229.3, BMW Longlife-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, Chrysler MS-A0921
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | Chrysler MS-A0921, Ford WSS-M2C937-A, Chrysler MS-12633, VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40, MB 229.5, MB 229.3, BMW Longlife-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
