Zoekresultaten "Hyundai GENESIS"
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ILSAC GF-6, API Gasoline SP, 5W-30, Fles
| Specificatie | ILSAC GF-6, API Gasoline SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-30, GF-2, Ford WSS-M2C913-B, Ford WSS-M2C913-A
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| ILSAC specificaties | GF-2 |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C913-B, Ford WSS-M2C913-A |
| API specificaties | SJ |
| ACEA specificaties | A1/B1 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Beugel wisserblad, U
| Lengte [mm] | 510 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 20 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 26 |
| Lengte 2 [inch] | 16 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H8, Doos, PGJ19-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Haakbevestiging
| Lengte [mm] | 660 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 26 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Flat blade wisserblad
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PY21W, Blisterverpaking, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BSG 99-875-005
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 48 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 440 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Componentennummer | BSG 99-875-005 |
| Pooluitvoering | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW 505.01, Performance level:, ACEA C3, API SN
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.01, VW 505.00/505.01, Ford M2C917-A |
| Specificatie | Performance level |
| Olie | Synthetische olie |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 42 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 530 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
MB 229.51, OV 040 1547 - G30, GM dexos 2, MB 229.31
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Flat blade wisserblad
| Lengte [mm] | 660 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 26 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 214 |
| Breedte [mm] | 133 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 630 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 25 |
| Lengte 2 [inch] | 20 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296
| Bruto gewicht [kg] | 4,585 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, GM LL-B-025, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-01 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Gebogen, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 530 |
| Vorm | Gebogen |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
API SQ, API SP-RC, API SP, API CF
| Specificatie | API SQ, API SP-RC, API CF, Chrysler MS 6395, GM dexos 1 Gen 2, Ford WSS-M2C946-A, GM 6049-M, Honda HTO-06, ILSAC GF-7A |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WSS-M2C937-A, VW 503 01 ., Fiat 9.55535-M2, API SQ
| Tariefpost | 34031980 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C937-A, VW 503 01 ., Fiat 9.55535-M2, API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B4, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Porsche A40, Nissan Genuine Perf, MB-Approval 229.5, MB-Approval 229.3, Longlife-01 |
| Specificatie | API SQ, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-40 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 550 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
API SN/CF, API SL, ACEA A3/B4, VW 505.00
| Specificatie | API SN/CF, API SL, ACEA A3/B4, VW 505.00, VW 502.00, MB 229.5, Renault RN0710, Renault RN0700, MB 229.3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
A-vormig, Aluminium
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte [mm] | 2 |
FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, A/BS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 91 |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 9 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A/BS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
