Zoekresultaten "H5"
| Spindellengte [mm] | 12,5 |
| Inbouwhoogte [mm] | 21,6 |
| Lengte 2 [mm] | 29 |
| Steekbreedte [mm] | 8 |
| Kopbreedte [mm] | 9 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Lengte [mm] | 29,5 |
| Stroomsterkte [A] | 60 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 12,5 |
| Inbouwhoogte [mm] | 21,6 |
| Lengte 2 [mm] | 29 |
| Steekbreedte [mm] | 8 |
| Kopbreedte [mm] | 9 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Lengte [mm] | 29,5 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 7,3 |
| Inbouwhoogte [mm] | 8,9 |
| Lengte 2 [mm] | 10,8 |
| Steekbreedte [mm] | 2,8 |
| Kopbreedte [mm] | 3,9 |
| Hoogte [mm] | 16,2 |
| Lengte [mm] | 11,1 |
| Stroomsterkte [A] | 7,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 7,3 |
| Inbouwhoogte [mm] | 8,8 |
| Lengte 2 [mm] | 10,8 |
| Steekbreedte [mm] | 2,8 |
| Kopbreedte [mm] | 3,9 |
| Hoogte [mm] | 16,2 |
| Lengte [mm] | 11,1 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 7,3 |
| Inbouwhoogte [mm] | 8,9 |
| Lengte 2 [mm] | 10,8 |
| Steekbreedte [mm] | 2,8 |
| Kopbreedte [mm] | 3,9 |
| Hoogte [mm] | 16,2 |
| Lengte [mm] | 11,1 |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 7,3 |
| Inbouwhoogte [mm] | 8,9 |
| Lengte 2 [mm] | 10,8 |
| Steekbreedte [mm] | 2,8 |
| Kopbreedte [mm] | 3,9 |
| Hoogte [mm] | 16,2 |
| Lengte [mm] | 11,1 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 7,3 |
| Inbouwhoogte [mm] | 8,9 |
| Lengte 2 [mm] | 10,8 |
| Steekbreedte [mm] | 2,8 |
| Kopbreedte [mm] | 3,9 |
| Hoogte [mm] | 16,2 |
| Lengte [mm] | 11,1 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 8,5 |
| Inbouwhoogte [mm] | 12,8 |
| Lengte 2 [mm] | 14,2 |
| Kopbreedte [mm] | 5,2 |
| Hoogte [mm] | 19,3 |
| Lengte [mm] | 19,1 |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
0,5, LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, LED
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vat, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 6, GM 19299570
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 6, GM 19299570, BMW/Mini 83 13 0 139, VW 501.14, Saab 93165410, SAE J1704 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Hoogte [mm] | 9,90 |
| Binnendiameter [mm] | 10,08 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 14,04 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 67,00 |
| Buitendiameter [mm] | 78,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,7 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 700 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 LV |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
0,6, LED, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aanpassing W5W naar LED, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | Aanpassing W5W naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 5700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED W5W |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
0,8, LED, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,8 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
- -4%
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -3%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1
| Modeljaar tot | 2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -53%
H1
| Modeljaar tot | 2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -46%
H1
| Modeljaar tot | 2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -48%
H1
| Modeljaar tot | 2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1
| Modeljaar tot | 2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -38%
H1
| Modeljaar tot | 2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P21W, Doos
| Modeljaar tot | 2014 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
