Zoekresultaten "G3"
Achter, Voor, Mat
| Gewicht [kg] | 1,2 |
| DIN / ISO | 17386 |
| Montagetijd van (in uren) | 1,5 |
| Hoogteverstelling tot [cm] | 65 |
| Hoogte verstelling van [cm] | 40 |
| Voor voertuigbreedte tot [m] | 2,2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Kleur | Mat, zwart |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
| Aanhanginrichting | Met automatische uitschakelbare parkeerhulp |
| Weergave | Zonder afbeelding |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Reikwijdte van [m] | 0,1 |
| Reikwijdte tot [m] | 1,7 |
| Parameter programmering , PPS (parkeerhulp) | Met parameter programmering, PPS |
| Active parkeersensoren | Activering via achteruitrijversnelling, Activering optioneel via schakelaar, Met stomschakelfunctie voor radio, Met akoestische waarschuwfunctie |
| Sensorstraalhoek parkeerhulp | Sensor-straalhoek |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Aantal sensoren | 4 |
- -9%
SV8.5-8
| Optioneel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Halogeen, Xenon, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -29%
Voor katalysator, Na katalysator, Regelsonde, Diagnosesonde
| Vervangen na [km] | 160000 |
| TecDoc-motornummer | 16049, 16239 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator, Na katalysator |
| Blokkenscheiding | |
| Lambdasonde | Regelsonde, Diagnosesonde |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
- -27%
Halogeen, Xenon, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, voor driehoeksdraagarm, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 19410 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -59%
Sprongsonde, Diagnosesonde, Zonder stekker
| Lambdasonde | Sprongsonde, Diagnosesonde |
| TecDoc-motornummer | 16239 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
- -24%
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
HB4, P22d
| Modeljaar vanaf | 2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Halogeen, Xenon, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-40, Porsche A40, Ford WSS-M2C937-A, VW 505 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Specificatie | Porsche A40, Ford WSS-M2C937-A, VW 505 00, VW 502 00, VW 502 00/505 00, BMW Longlife-01, MB 229.3, MB 229.5 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder service intervalverlenging |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, DOT 4 LV
| Let op de serviceinformatie | |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, Renault RN0700/0710, PSA B71 2300, MB 226.5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Specificatie | Renault RN0700/0710, PSA B71 2300, MB 226.5, MB 229.3, Fiat 9.55535-G2/D2, VW 505 00, VW 501 01, VW 501 01/505 00, MB 229.1 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| API specificaties | CF, SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder service intervalverlenging |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00, PSA B71 2296, BMW Longlife-01, Renault RN 0700, MB 229.3, VW 502 00/505 00, GM LL-B 025, Porsche A40, Renault RN 0710 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder service intervalverlenging |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00, PSA B71 2296, BMW Longlife-01, Renault RN 0700, MB 229.3, VW 502 00/505 00, GM LL-B 025, Porsche A40, Renault RN 0710 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder service intervalverlenging |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan passagierszijde, Beugel wisserblad, Haakbevestiging
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 480 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Zonder kabel
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| MAPP code beschikbaar |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan passagierszijde, wisrubber van >80% duurzame materialen, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde |
| Lengte [mm] | 475 |
| Aantal portieren | 5 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisrubber van >80% duurzame materialen, Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
| Aantal | 1 |
| Styling | Met spoiler |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Voor, Mat
| Gewicht [kg] | 1,22 |
| DIN / ISO | 17386 |
| Montagetijd van (in uren) | 1,5 |
| Hoogteverstelling tot [cm] | 65 |
| Hoogte verstelling van [cm] | 40 |
| Voor voertuigbreedte tot [m] | 2,2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Kleur | Mat, zwart |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
| Aanhanginrichting | Met automatische uitschakelbare parkeerhulp |
| Weergave | Met LCD kleurweergave |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Reikwijdte van [m] | 0,1 |
| Reikwijdte tot [m] | 1,7 |
| Parameter programmering , PPS (parkeerhulp) | Met parameter programmering, PPS |
| Active parkeersensoren | Activering via achteruitrijversnelling, Activering optioneel via schakelaar, Met stomschakelfunctie voor radio, Met akoestische waarschuwfunctie |
| Sensorstraalhoek parkeerhulp | Sensor-straalhoek |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Aantal sensoren | 4 |
- -4%
Voor en achter, Mat, zwart
| Gewicht [kg] | 2,08 |
| DIN / ISO | 17386 |
| Montagetijd van (in uren) | 3 |
| Hoogteverstelling tot [cm] | 65 |
| Hoogte verstelling van [cm] | 40 |
| Voor voertuigbreedte tot [m] | 2,2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Kleur | Mat, zwart |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
| Aanhanginrichting | PDC niet uitschakelbaar |
| Weergave | Met LCD kleurweergave |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Reikwijdte van [m] | 0,1 |
| Reikwijdte tot [m] | 1,7 |
| Parameter programmering , PPS (parkeerhulp) | Met parameter programmering, PPS |
| Active parkeersensoren | Activering via achteruitrijversnelling, Activering optioneel via schakelaar, Met stomschakelfunctie voor radio, Met akoestische waarschuwfunctie |
| Sensorstraalhoek parkeerhulp | Sensor-straalhoek |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Aantal sensoren | 8 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
