Zoekresultaten "G1"
Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4, MAN 339 V1, Ford WSS-M2C166-H, MB 236.5, MB 236.1, MB 236.7, Ford WSS-M2C186-A, MB 236.2, MB 236.6, MAN 339 Z1, Suffix A |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Rood |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
L3, Handgeschakeld, L4, rechthoekig
| TecDoc-motornummer | 5396 |
| Emissienorm | L3, L4 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Sprongsonde, Diagnosesonde, Euro 3, Regelsonde
| Lambdasonde | Sprongsonde, Diagnosesonde, Regelsonde |
| Emissienorm | Euro 3, Euro 2 |
| TecDoc-motornummer | 5396, 14729 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
- -24%
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Groen, bruin
| TecDoc-motornummer | 14729, 5396, 51117 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen, bruin |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
60/55, H4, Halogeen
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4, Halogeen |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
60/55, H4, Halogeen, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter, TU3.2,TU3JP
| Bouwjaar tot | 07-2003 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Motorcode | TU3.2,TU3JP |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 56 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rood, ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
| Specificatie | ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71, MB 236.6, Ford WSS-M2C919-E, VW TL 52533, Ford WSA-M2C195-A, Ford WSS-M2C202-B, Ford WSS-M2C922-A1, Dexron III G, Dexron III H, Mercon V, ZF 4HP 14, MAN 339 V2, Honda Z1, MB 236.13, MAN 339 Z2, MAN 339 V1, ZF 4HP 18, MB 236.10 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met hydraulische stuurbekrachtiging |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -34%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -46%
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 3,04 |
| Spanbereik [mm] | 77,9 |
| Lengte 2 [mm] | 95,6 |
| Binnendiameter [mm] | 60,4 |
| Buitendiameter [mm] | 120 |
| Hoogte [mm] | 109,1 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Volvo 97341, Volvo 97340, Voith H55.6335.xx, OHTMA-ATF-X-22A-0004
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo 97341, Volvo 97340, MAN 339 Type V1, GM DEX IIIH, GM DEX IIIG, Ford Mercon, Caterpillar AT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | Voith H55.6335.xx, OHTMA-ATF-X-22A-0004, DTFR 13C190, Allison TES-668 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Volvo 97341, Volvo 97340, Voith H55.6335.xx, OHTMA-ATF-X-22A-0004
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo 97341, Volvo 97340, MAN 339 Type V1, GM DEX IIIH, GM DEX IIIG, Ford Mercon, Caterpillar AT-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | Voith H55.6335.xx, OHTMA-ATF-X-22A-0004, DTFR 13C190, Allison TES-668 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PSA B71 2296, GM LL-B-025 (Diesel), FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2
| Bruto gewicht [kg] | 0,975 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2296, GM LL-B-025 (Diesel), FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, BMW LL-01 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
PSA B71 2296, GM LL-B-025 (Diesel), FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2
| Bruto gewicht [kg] | 3,688 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2296, GM LL-B-025 (Diesel), FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, BMW LL-01 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, C3, C2, VW 505 00 505 01
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, FIAT 9.55535-S3, FIAT 9.55535-S1 |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30, MB 229.52, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D
- -94%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 4925 (5.1, 4+3), SAE J1703, DOT 5.1, DOT 4
| DIN / ISO | ISO 4925 (5.1, 4+3) |
| Specificatie | SAE J1703 |
| Vulling [l] | 0,4 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1, DOT 4, DOT 3 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Volvo 97341 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IIIG, Ford Mercon, Alison C4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Volvo 97341 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IIIG, Ford Mercon, Alison C4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, Set
| Aantal contacten | 4 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| TecDoc-motornummer | 5396 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super 4 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras links, M14x1,5 mm, M10x1,25 mm, VKDY 313003
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm, M10x1,25 mm |
| Artikelnummer paar | VKDY 313003 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
