Zoekresultaten "Ford M"
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, Voor, PY21W
| Kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HB4, P22d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, wit
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Gloeilampkleur | Wit |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1K-5-150000, H11, PGJ19-2
| Chassisnummer (VIN) tot | 1K-5-150000 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -31%
Voor, Halogeen, Kogellamp
| Inbouwplaats | Voor |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Zilver |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -22%
Halogeen, H7, PX26d
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Halogeen, H7, PX26d
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1K-5-150001, HB4, P22d
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1K-5-150001 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1K-5-150001, HB4, P22d
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1K-5-150001 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 51 |
| Lamptype | HB4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P22d |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R10W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, P21W, BA15s
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, PY21W, BAU15s
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, Halogeen, Met krimp-knijpverbinder, PX26d
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder |
| Aantal leidingen | 2 |
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 0,75 |
| Kabel dwarsdoorsnede tot [mm²] | 0,75 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Keramiek, zwart, H7, Met krimp-knijpverbinder
| Materiaal stekker | Keramiek |
| Optioneel | |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kabellengte [mm] | 190 |
| Lamptype | H7 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder |
| Aantal leidingen | 2 |
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 0,75 |
| Kabel dwarsdoorsnede tot [mm²] | 0,75 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, Halogeen, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, P21W, BA15s
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ATE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | ATE |
| Aantal per as | 2 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DELPHI, Elektrisch, DH5, CVC
| Voor fabrikant | DELPHI |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Lengte [mm] | 79 |
| Compressor ID | DH5, CVC |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
