Zoekresultaten "FB"
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 4 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super 4 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Beugel wisserblad
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Aanvullende informatie | Rear |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Volvo VCC RBS0-2AE, 0W-20, SN, C5
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo VCC RBS0-2AE |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C5 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -35%
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Flat blade wisserblad
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 240 |
| Aanvullende informatie | Rear Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 650 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 26 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal adapters | 8 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 45 |
| Hoogte [mm] | 227 |
| Breedte [mm] | 129 |
| Lengte [mm] | 238 |
| Koudstartstroom EN (A) | 330 |
| Houderuitvoering | B01 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4E EFB |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 475 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW VWC 53036, 5W-30, JLR STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53036, JLR STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| API specificaties | SL |
| ACEA specificaties | A5/B5 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Alternatieve reparatieset | 505.550, 036.400, 017.736, 505.540 |
| DIN / ISO | 7603 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
| Doorsnedevorm | C-vorm |
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Binnendiameter [mm] | 29 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 7
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 7 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 66 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 45 |
| Hoogte [mm] | 227 |
| Breedte [mm] | 129 |
| Lengte [mm] | 238 |
| Koudstartstroom EN (A) | 330 |
| Pooluitvoering | 3 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET2 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 6/1
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 6/1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 54 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 53 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
- -43%
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW VWC 53036, 5W-30, JLR STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53036, JLR STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| API specificaties | SL |
| ACEA specificaties | A5/B5 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 54 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 61 |
- -46%
Opschroeffilter, M 20 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 53 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
- -39%
Opschroeffilter, M 20 x 1,5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 54 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 61 |
- -43%
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -47%
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 45 |
| Hoogte [mm] | 227 |
| Breedte [mm] | 129 |
| Lengte [mm] | 238 |
| Koudstartstroom EN (A) | 330 |
| Pooluitvoering | 3 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
