Zoekresultaten "F10"
H7, Doos, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -31%
H8, PGJ19-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -59%
Zonder klem
| Nominale stroom [V] | 14 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
7603 A/CU, Koper
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, Renault RN 0710, Renault RN 0700, OPEL OV 040 1547-G30, OPEL OV 040 1547-D30, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, BMW Longlife-19 FE, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Interne ventilatie, High carbon, Gecoat
| Draaimoment [Nm] | 100 |
| Minimale dikte [mm] | 23 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 64 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 278 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - UV Coated |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gestekt, zwart, NTC, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Grijs, zwart |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 41 |
- -46%
Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 450 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 18 |
| Aantal adapters | 8 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W16W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -24%
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
O-ring, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Dwarsdoorsnede afdichtring | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Dikte [mm] | 4 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Interne ventilatie, Gecoat
| Draaimoment [Nm] | 85 |
| Minimale dikte [mm] | 21 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 23 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Centreringdiameter [mm] | 64 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 258 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - UV Coated |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith 55.6335, Renk, MB 236.7, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V1, Ford Mercon, DTFR 13C140 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IID, Allison C4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
IKH20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IKH20TT |
| Brutogewicht [g] | 52 |
| Gewicht [g] | 49 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 380 |
| Aanvullende informatie | Rear |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Massief, Gecoat
| Draaimoment [Nm] | 100 |
| Minimale dikte [mm] | 9 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 11 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Centreringdiameter [mm] | 64 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - UV Coated |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Aantal | 1 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SL, ACEA Light Duty A3/B, VW 505 00, VW 502 00
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 229.3, BMW Longlife-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
- -49%
Torx-30, Met buitendraad, M6x1
| Sleutelwijdte | Torx-30 |
| Draadtype | Met buitendraad |
| Schroefdraadmaat | M6x1 |
| Lengte [mm] | 16 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
A,B,C, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 650 |
| Lengte (inch) | 26 |
| Bijgevoegde adapter | A,B,C |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296
| Bruto gewicht [kg] | 0,977 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, GM LL-B-025, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-01 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zilver, Aluminium
| Kleur | Zilver |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte [mm] | 2 |
- -14%
