Zoekresultaten "F 40"
Halogeen, H7, PX26d
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 4925 (5.1, 4+3), SAE J1703, Fles, DOT 5.1
| Bruto gewicht [kg] | 0,618 |
| DIN / ISO | ISO 4925 (5.1, 4+3) |
| Specificatie | SAE J1703 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1, DOT 4, DOT 3 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, PY21W, BAU15s
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -50%
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -78%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TPE (thermoplastische elastomeer), Wielzijde, Vooras links, Vooras rechts
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | TPE (thermoplastische elastomeer) |
| Hoogte [mm] | 117 |
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras links, Vooras rechts |
| Bouwjaar vanaf | 03-2001 |
| Binnendiameter1 [mm] | 36 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gestekt, NTC, groen, Kunststofbehuizing
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Bouwjaar vanaf | 03-2001 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 53 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Diameter [mm] | 25,4 |
- -61%
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Wisselaar, Centrale elektriciteit, 6555 88, 6555 68
| Weerstand [Ohm] | 96 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Voor OE nummer | 6555 88, 6555 68 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
- -30%
Versnellingsbak zijde, Vooras, Handgeschakeld
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 34 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 80 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Voor organisatienummer tot | 10416 |
| Versnellingsbak ID | BE4R |
| Lengte [mm] | 101 |
| Materiaal | Rubber |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Zak
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 24 |
| Gewicht [kg] | 0,114 |
| Hoogte [mm] | 17 |
| Voor artikelnummer | 20344, 71211 |
| Diameter [mm] | 69 |
| Lengte [mm] | 95 |
| Breedte [mm] | 87 |
- -28%
Achter, Voor, Mat
| Gewicht [kg] | 1,2 |
| DIN / ISO | 17386 |
| Montagetijd van (in uren) | 1,5 |
| Hoogteverstelling tot [cm] | 65 |
| Hoogte verstelling van [cm] | 40 |
| Voor voertuigbreedte tot [m] | 2,2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Kleur | Mat, zwart |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
| Aanhanginrichting | Met automatische uitschakelbare parkeerhulp |
| Weergave | Zonder afbeelding |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Reikwijdte van [m] | 0,1 |
| Reikwijdte tot [m] | 1,7 |
| Parameter programmering , PPS (parkeerhulp) | Met parameter programmering, PPS |
| Active parkeersensoren | Activering via achteruitrijversnelling, Activering optioneel via schakelaar, Met stomschakelfunctie voor radio, Met akoestische waarschuwfunctie |
| Sensorstraalhoek parkeerhulp | Sensor-straalhoek |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Aantal sensoren | 4 |
- -9%
Wielzijde, Vooras links, Versnellingsbak zijde, Vooras rechts
| Nieuw onderdeel | |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Binnendiameter 2 tot [mm] | 79 |
| Binnendiameter 2 van [mm] | 69 |
| Binnendiameter 1 tot [mm] | 23 |
| Binnendiameter 1 van [mm] | 19 |
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras links, Versnellingsbak zijde, Vooras rechts |
| Bouwjaar vanaf | 03-2001 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SN, C3, VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM
| Bruto gewicht [kg] | 4,58 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM, FORD WSS-M2C917-A, FIAT 9.55535-T2, FIAT 9.55535-S2, FIAT 9.55535-GH2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-04 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB229.51 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PSA B71 2296, GM LL-B-025 (Diesel), FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2
| Bruto gewicht [kg] | 4,575 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2296, GM LL-B-025 (Diesel), FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, BMW LL-01 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1306.J5, Kunststof
| Voor OE nummer | 1306.J5 |
| Materiaal | Kunststof |
| Oude uitvoering | |
| Openingsdruk [bar] | 1,4 |
- -33%
EN, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 64 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 640 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | PREMIUM *** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EN, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 62 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | EXCELL ** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter, 1109.AL, Plaatstaal
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 1109.AL |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
| Let op de serviceinformatie |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, M 20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M 20x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 52,5 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schroefaansluiting
| Gewicht [kg] | 0,04 |
| Schakelpunt [bar] | 1,4 |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A-vormig, Koper
| Alternatieve reparatieset | 505.540 |
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 21 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2,1 |
Opener, M10x1, blauw
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Tollerantie [%] | 15 |
| Stroomsterkte [A] | 0,25 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Bouwjaar vanaf | 03-2001 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,35 |
| Druk (bar) tot | 0,55 |
| Aantal contacten | 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Blauw |
- -12%
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-80
| Bruto gewicht [kg] | 4,66 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ontstekings-/ Startschakelaar
| Relaisfunctie | Ontstekings-/ Startschakelaar |
| Voor OE nummer | 7752313 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar tot | 05-2005 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 WS |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, Wy5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Voor, PY21W
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Bosch, Met schroeven
| Draaimoment [Nm] | 90 |
| Minimale dikte [mm] | 24 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor fabrikantnummer | Bosch |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
| Buitendiameter [mm] | 283 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
