Zoekresultaten "EBS"
Vooras rechts, voor voertuigen met ABS
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 945 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen met ABS |
| Buitenvertanding wiel zijde | 40 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 565 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 28 |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. transmissie) | 29 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,45 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 302,50 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Plug, M8, Draairichting tegen de klok in
| Nettogewicht [kg] | 4,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0076, Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 4,86 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 4,01 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 89 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,21 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 4,63 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 89 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,80 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, D-S-L Plug 98
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0098 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | D-S-L Plug 98, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,41 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 7,78 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 210 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,73 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Valeo DCS17, Met pakkingen, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 6,47 |
| Voor fabrikant | Valeo DCS17 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZEXEL DKS-17D, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 6,9 |
| Voor fabrikant | ZEXEL DKS-17D |
| Riemschijf-Ø [mm] | 135 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,80 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, PAG 46, R 134a
| Nettogewicht [kg] | 6,2 |
| Voor fabrikant | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 95 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pneumatisch geregeld stelelement (schakelaar), Uitlaatgasturbo, Met pakkingen, Mitsubishi
| Nettogewicht [kg] | 7,82 |
| Laadtype | Pneumatisch geregeld stelelement (schakelaar), Uitlaatgasturbo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor fabrikant | Mitsubishi |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aluminium
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 66 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 72 |
| Materiaal | Aluminium |
| Gewicht [kg] | 0,384 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Achter
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Common rail, 15010-EB70A
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Voor OE nummer | 15010-EB70A |
- -61%
S, Klepsteel met nitraat verzien, Chroom Siliciumstaal
| Aansluittechniek | S |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Klepsteel met nitraat verzien |
| Lengte [mm] | 106,3 |
| Materiaal | Chroom Siliciumstaal |
| Klepschijfdiameter [mm] | 28 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
S, Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Klepsteel met nitraat verzien
| Aansluittechniek | S |
| Lengte [mm] | 106,7 |
| Materiaal | Chroom-Mangaan-Nikkelstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Klepsteel met nitraat verzien |
| Klepschijfdiameter [mm] | 26 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal contacten | 4 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, M10x1.25, M14
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Sleutelwijdte | M14 |
| Aantal contacten | 4 |
- -20%
