Zoekresultaten "E23"
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | Glassokkellamp, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SN/CF, ACEA A3/B4, VW 500.00, Fiat 9.55535-G2
| Specificatie | API SN/CF, ACEA A3/B4, VW 500.00, Fiat 9.55535-G2, MB 229.1, VW 505.00, VW 501.01 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,25x11, 14 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,25x11 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SP, C3, C2, VW 505 00 505 01
| Bruto gewicht [kg] | 4,58 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, FIAT 9.55535-S3, FIAT 9.55535-S1 |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30, MB 229.52, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Wisselaar, Kunststofbehuizing, Wisselstroomdynamo
| Behuizingskleur | Zwart |
| Weerstand [Ohm] | 90 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Wisselstroomdynamo |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
- -17%
API SN/CF, ACEA A3/B4, VW 505.00, VW 501.01
| Specificatie | API SN/CF, ACEA A3/B4, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1, Fiat 9.55535-G2, VW 500.00 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
C5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MVQ (Silicoon-Rubber), Linkse draaibeweging, A, Zonder stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 100 |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 13 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A |
| Stofkap | Zonder stofkaplip |
- -17%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW 505 00, VW 502 00, 5W-40, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, Fiat 9.55535-M2 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
C3, VW 504 00 507 00, PORSCHE C30, MB 229.51
| Bruto gewicht [kg] | 4,57 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00 507 00, PORSCHE C30, MB 229.51, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SP, C3, C2, VW 505 00 505 01
| Bruto gewicht [kg] | 3,688 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, FIAT 9.55535-S3, FIAT 9.55535-S1 |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30, MB 229.52, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Volvo 97341 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IIIG, Ford Mercon, Alison C4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
21/4, Kogellamp, P21/4W, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -28%
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ASW
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 42 |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Vooras, M12 x 1,5
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Velgen | Voor staalvelgen, voor lichtmetaal velgen |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 29 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kruiskoppeling, met klemmen
| Hoogte [mm] | 156 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 112 |
| Type askoppeling | Kruiskoppeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
- -33%
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
