×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "Power Beam 1000"
Zoek: Power Beam 1000×
Werklamp Hella 1GA 996 188-021
Ja, Lampglas met patroon, Glas, Zonder leiding
1GA 996 188-021
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Bescherming tegen verpoling | Ja |
| Lampglas uitvoering | Lampglas met patroon |
| Strooischijfmateriaal | Glas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder leiding |
| Stroomverbruik [W] | 13 |
| Aantal LED's | 6 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 850 |
| Type stekker | DEUTSCH stekker |
| Voldoet aan keuringsnorm | RCM |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Lichtverdeling | Omgevingsverlichting |
| Diepte [mm] | 62 |
| Bevestigingswijze | Zwenkbare montagebeugel |
| Breedte [mm] | 112 |
| Hoogte [mm] | 129 |
| Monteerwijze | Geschroefd, Opbouw |
| Lamptype | LED |
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K7, IP6K9K |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
€ 243,33
€ 243,33
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Werklamp Hella 1GA 996 188-001
Ja, Lampglas met patroon, Glas, Zonder leiding
1GA 996 188-001
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Bescherming tegen verpoling | Ja |
| Lampglas uitvoering | Lampglas met patroon |
| Strooischijfmateriaal | Glas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder leiding |
| Stroomverbruik [W] | 13 |
| Aantal LED's | 6 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 850 |
| Type stekker | DEUTSCH stekker |
| Voldoet aan keuringsnorm | RCM |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Lichtverdeling | Omgevingsverlichting |
| Diepte [mm] | 62 |
| Bevestigingswijze | Zwenkbare montagebeugel |
| Breedte [mm] | 112 |
| Hoogte [mm] | 129 |
| Monteerwijze | Geschroefd, Opbouw |
| Lamptype | LED |
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K7, IP6K9K |
| Behuizingskleur | Zuwart/blauw |
| Spanning (Volt) | 12, 24 |
€ 253,98
€ 253,98
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Werklamp Hella 1GA 996 188-031
Zonder leiding, ADR/GGVS getest, Omgevingsverlichting, RCM
1GA 996 188-031
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder leiding |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Aantal LED's | 6 |
| Lichtverdeling | Omgevingsverlichting |
| Voldoet aan keuringsnorm | RCM |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Lampglas uitvoering | Lampglas met patroon |
| Type stekker | DEUTSCH stekker |
| Kabellengte [mm] | 2000 |
| Strooischijfmateriaal | Glas |
| Diepte [mm] | 62 |
| Stroomverbruik [W] | 13 |
| Lichtstrook [Lm] | 850 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Bevestigingswijze | Zwenkbare montagebeugel |
| Breedte [mm] | 112 |
| Hoogte [mm] | 129 |
| Monteerwijze | Opbouw, Geschroefd |
| Lamptype | LED |
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K9K, IP6K7 |
| Behuizingskleur | Zuwart/blauw |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
€ 223,73
€ 284,13
Tijdelijk uitverkocht
Achteruitrijlicht Hella 2ZR 996 188-091
ADR/GGVS getest, AMP, R10, R23
2ZR 996 188-091
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal LED's | 6 |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Type stekker | AMP |
| Voldoet aan ECE norm | R10, R23 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht (LED) |
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bevestigingswijze | Staand |
| Lengte [mm] | 120 |
| Breedte [mm] | 112 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
€ 290,28
€ 322,21
Tijdelijk uitverkocht
Achteruitrijlicht Hella 2ZR 996 188-061
Met schroef, ADR/GGVS getest, DEUTSCH stekker, R10
2ZR 996 188-061
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Aantal LED's | 6 |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Type stekker | DEUTSCH stekker |
| Voldoet aan ECE norm | R10, R23 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht (LED) |
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12, 24 |
| Bevestigingswijze | Staand |
| Lengte [mm] | 120 |
| Breedte [mm] | 112 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
€ 837,08
€ 276,23
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Achteruitrijlicht Hella 2ZR 996 188-121
ADR/GGVS getest, DEUTSCH stekker, R10, R23
2ZR 996 188-121
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal LED's | 6 |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Type stekker | DEUTSCH stekker |
| Voldoet aan ECE norm | R10, R23 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12, 24 |
| Bevestigingswijze | Staand |
| Lengte [mm] | 120 |
| Breedte [mm] | 112 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullende informatie | CoroSafe |
€ 251,32
€ 263,89
Tijdelijk uitverkocht
Werklamp Hella 1GA 996 188-011
Lampglas met patroon, Glas, Zonder leiding, DEUTSCH stekker
1GA 996 188-011
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lampglas uitvoering | Lampglas met patroon |
| Strooischijfmateriaal | Glas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder leiding |
| Stroomverbruik [W] | 13 |
| Aantal LED's | 6 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 850 |
| Type stekker | DEUTSCH stekker |
| Voldoet aan keuringsnorm | RCM |
| Voldoet aan ECE norm | R10 |
| Lichtverdeling | Omgevingsverlichting |
| Diepte [mm] | 61 |
| Bevestigingswijze | Zwenkbare montagebeugel |
| Breedte [mm] | 142 |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting, Opbouw |
| Lamptype | LED |
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K7, IP6K9K |
| Behuizingskleur | Zuwart/blauw |
| Spanning (Volt) | 12, 24 |
€ 252,71
€ 283,03
Tijdelijk uitverkocht
