Zoekresultaten "P13"
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
- -44%
Vingersonde, Handgeschakeld, evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Lambdasonde | Vingersonde |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P13W, PG18.5d-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 13 |
| Lamptype | P13W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG18.5d-1 |
- -18%
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1043 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
- -7%
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Gewicht [kg] | 0,201 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 155 |
| Breedte [mm] | 24 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3 jaar garantie, KZIS-1
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Type | KZIS-1 |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1020 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Breedte [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
- -35%
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 865 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met koppelingdrukplaat, Met druklager, Met koppelingsplaat
| Gewicht [kg] | 6,34 |
| Aantal tanden | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 225 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
GAT4656
| Brochure raadplegen | |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | GAT4656 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, PXE16, SANDEN
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 11,9 |
| Aansluitdiameter (zuigzijde) [mm] | 17,8 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 160 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | PXE16 |
| Fabrikant | SANDEN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, CVC, GM-DELPHI
| Werkspanning (V) | 12 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | CVC |
| Fabrikant | GM-DELPHI |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, PXC16, SANDEN
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 11,9 |
| Aansluitdiameter (zuigzijde) [mm] | 17,8 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | PXC16 |
| Fabrikant | SANDEN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Staal, G 1/8", zwart
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Materiaal | Staal |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | G 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Kleurmarkering | Zwart |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1.5, Vooras, Met wielbevestigingsbout
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 39 |
| Getande ingangssteel | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Breedte [mm] | 87,5 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met wielbevestigingsbout |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Aantal tanden | 25 |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 131 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Double end capped, VG 46, R 1234yf, PAG 46 SP-A2
| Kwaliteit | Double end capped |
| Gelijk aan afbeelding | |
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 46 |
| Bruikbaar voor koelvloeistof | R 1234yf |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Compressorolie | PAG 46 SP-A2 |
| Bundeltype | Blik |
| Hoeveelheid | Stuk |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Double end capped, VG 46, R 134a, PAG 46
| Kwaliteit | Double end capped |
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 46 |
| Bruikbaar voor koelvloeistof | R 134a |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Bundeltype | Blik |
| Hoeveelheid | Stuk |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Double end capped, VG 46, R 134a, PAG 46
| Kwaliteit | Double end capped |
| Gelijk aan afbeelding | |
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 46 |
| Bruikbaar voor koelvloeistof | R 134a |
| Inhoud (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Bundeltype | Blik |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Grijs gietijzer
| Lengte [mm] | 43,5 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Binnendiameter [mm] | 5,53 |
| Buitendiameter [mm] | 12,10 |
| Aanvullende informatie | Standard |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 156 |
| Gewicht [g] | 123 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 36532-P7A-G01 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 840 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -35%
IW16TT, 18825-11101, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 18825-11101 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
