×
Volkswagen GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TSI (90kW)
Zoekresultaten "OZA816-EE1"
Zoek: OZA816-EE1×
Lambda-sonde Sidat 90447
90447A2, Verwarmd, 04E 906 262 A, D-vorm
90447
| Alternatief artikel | 90447A2 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 04E 906 262 A |
| Kabellengte [mm] | 640 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | GENUINE |
€ 217,84
€ 176,44
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Fispa 90447
90447A2, Verwarmd, 04E 906 262 A, D-vorm
90447
| Alternatief artikel | 90447A2 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 04E 906 262 A |
| Kabellengte [mm] | 640 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | GENUINE |
€ 202,01
€ 202,01
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00106
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Sprongsonde
LBS00106
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 870 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 780 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 900 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 60,35
€ 60,35
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
