Zoekresultaten "OSM282"
Verwarmd
| Weerstand [Ohm] | 2,1 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 375 |
| Kabellengte [mm] | 375 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde, 22693 1MR0A, 22693 1KT0A, GENUINE
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 22693 1MR0A, 22693 1KT0A |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -22%
Breedband-lambdasonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -29%
Regelsonde, 22693 3WY0A, voor voorkatalysator, GENUINE
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 22693 3WY0A |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
| Uitlaatsysteem | Voor voorkatalysator |
| Kwaliteit | GENUINE |
- -19%
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
- -7%
- -63%
Regelsonde, 226931KT0A, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 226931KT0A |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Regelsonde, 226931MR0A, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 226931MR0A |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Regelsonde, 226933WY0A, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 226933WY0A |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
