×
BMW 3 Touring (E91) 330 xd (170kW)
Zoekresultaten "N23"
4 Resultaten
×
Filter op
Zoek: N23×
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6418
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, C5W, SV8.5-8
6418
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 1,00
€ 0,92
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 12844CP
Buislamp, C5W
12844CP
| Modeljaar tot | 2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp, C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
€ 1,00
€ 0,92
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 12844B2
Buislamp, C5W
12844B2
| Modeljaar tot | 2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp, C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
€ 1,82
€ 1,82
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gloeilamp, motorruimteverlichting Neolux® N239
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, C5W, SV8.5-8
N239
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
€ 0,60
€ 0,60
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
