Zoekresultaten "N17"
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
IW20TT, IW20, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20TT, IW20 |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 300 |
| Lengte (inch) | 12 |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL REAR |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 70 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Met ingebouwde wisserblad, Met kap
| Lengte wisserblad [mm] | 305 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde wisserblad, Met kap |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W20TT, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 21013707001 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter, Met kap, Met ingebouwde wisserblad
| Lengte wisserblad [mm] | 310 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap, Met ingebouwde wisserblad |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, 101-000-009AA, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-009AA |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W22TT, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W22TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 5099949 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Dynamo, Zonder houder
| Breedte [mm] | 26 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Dynamo, Zonder houder
| Breedte [mm] | 26 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), PBT (Polybutylenterephthalat), Met ingebouwde wisserblad
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof), PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde wisserblad, Met kap |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achter, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), PBT (Polybutylenterephthalat), Met ingebouwde wisserblad
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof), PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde wisserblad, Met kap |
| Ruitenwisserlengte [mm] | 300 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW22, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW22 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -8%
Zonder houder
| Breedte [mm] | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter, Met kap, Met ingebouwde wisserblad
| Lengte wisserblad [mm] | 310 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap, Met ingebouwde wisserblad |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Dynamo, voor voertuigen met airco
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Breedte [mm] | 25 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Dynamo, Zonder houder
| Breedte [mm] | 25 |
| Diameter [mm] | 70 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Dynamo, Zonder houder
| Breedte [mm] | 26 |
| Diameter [mm] | 77 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aantal groeven | 6 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Airco compressor, M8, Zonder houder, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Breedte [mm] | 22 |
| Diameter [mm] | 70 |
| Aangedreven aggregaten | Airco compressor |
| Schroefdraadmaat | M8 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder, met montage-/bevestigingsmateriaal |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Dynamo, Zonder houder
| Breedte [mm] | 25 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Dynamo
| Breedte [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Dynamo
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Breedte [mm] | 37 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder airco, Dynamo
| Breedte [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Airco compressor
| Breedte [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Aangedreven aggregaten | Airco compressor |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
