Zoekresultaten "MS 627"
Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee
| Verpakkingslengte [cm] | 38,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 21,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,50 |
| Tandsteek [mm] | 14,39 |
| Voor vliegwiel diepte [mm] | 24,0 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11,9 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 127,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | 30,0 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 3,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 89,0 |
| Nettogewicht [g] | 8400 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,84 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -42%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -27%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -36%
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, Set
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -47%
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 287 |
| Breedte [mm] | 211 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987432097 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628615 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -35%
IK20TT, IK20, 1WT318110, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT, IK20 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1WT318110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
- -45%
Onder het dashboardkastje, Carbon filter, CU 2939, FP 2939
| Inbouwtijd [min] | 12 |
| Inbouwplaats | Onder het dashboardkastje |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 288 |
| Breedte [mm] | 215 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 2939 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 2939 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 178 |
| Breedte [mm] | 185,5 |
| Hoogte [mm] | 29,5 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987435526 |
- -40%
Carbon filter, Stuk
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 278 |
| Breedte [mm] | 219 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Basisversie (art.nr.) | 1987432114 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628617 |
- -57%
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 278 |
| Breedte [mm] | 219 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432431 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | 0986628617 |
- -44%
IK20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Onder het dashboardkastje, Stoffilter, CUK 2939, FP 2939
| Inbouwtijd [min] | 12 |
| Inbouwplaats | Onder het dashboardkastje |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 288 |
| Breedte [mm] | 215 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | CUK 2939 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 2939 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -35%
Onder het dashboardkastje, Carbon filter, CU 2842, FP 2842
| Inbouwtijd [min] | 10 |
| Inbouwplaats | Onder het dashboardkastje |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 278 |
| Breedte [mm] | 219 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 2842 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 2842 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -34%
K16TT, 18814-11051, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 18814-11051 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 197 |
| Breedte [mm] | 216 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | 1987432392 |
- -50%
K16TT, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 46551935 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 212 |
| Breedte [mm] | 242 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | 1987432411 |
- -35%
Achter het dashboardkastje, Stoffilter, CUK 1827, FP 1827
| Inbouwtijd [min] | 25 |
| Inbouwplaats | Achter het dashboardkastje |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 180 |
| Breedte [mm] | 186 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | CUK 1827 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 1827 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -41%
Onder het dashboardkastje, Stoffilter, CUK 2842, FP 2842
| Inbouwtijd [min] | 10 |
| Inbouwplaats | Onder het dashboardkastje |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 278 |
| Breedte [mm] | 219 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | CUK 2842 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 2842 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 254,6 |
| Breedte [mm] | 185,5 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987432393 |
- -42%
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 216 |
| Breedte [mm] | 200 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
- -44%
K20TT, 98079-5614E, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 98079-5614E |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
K20TT, 5960.F0, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 5960.F0 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, voor voertuigen met stuur links, LAK 181, LAO 181
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 29,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,0 |
| Nettogewicht [g] | 95 |
| Vervangen na [km] | 20000 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 218,5 |
| Breedte [mm] | 286 |
| Hoogte [mm] | 57,0 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | LAK 181 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | LAO 181 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter, AHC298
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 217 |
| Breedte [mm] | 200 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | AHC298 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 183 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
