Zoekresultaten "MQA2138"
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -10 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, C-L-FR
| Nettogewicht [kg] | 5,64 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0250 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | C-L-FR, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -29%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, Luchtgekoeld
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -72%
Draairichting met de klok mee, V-riemschijf, Met riemschijf, B+ / C / L
| Gewicht [kg] | 5,95 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+ / C / L |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, C-L-FR
| Nettogewicht [kg] | 5,64 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0250 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | C-L-FR, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, C-L-FR
| Nettogewicht [kg] | 5,64 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0250 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | C-L-FR, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
373002B610, B+,C,L,FR, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 110 |
| Voor OE nummer | 373002B610 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,C,L,FR |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;C-L-FR
| Nettogewicht [kg] | 5,64 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0250 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| C-L-FR | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
