×
Volkswagen PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion (103kW)
Zoekresultaten "MIL-L-2105 D"
Zoek: MIL-L-2105 D×
Eurol MTF 75W GL-4 1 Liter
VW G 052 726, API GL-4, VW G 052 178, MB 235.73
E110073-1L
| Specificatie | VW G 052 726, API GL-4, VW G 052 178, MB 235.73, VW G 052 171, Ford WSS-M2C200-D2, MIL-L-2105, VW G 055 512, VW G 052 512 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
€ 14,57
€ 14,57
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Eurol MTF 75W GL-4 60 Liter
VW G 052 171, API GL-4, VW G 052 726, VW G 055 512
E110073-60L
| Specificatie | VW G 052 171, API GL-4, VW G 052 726, VW G 055 512, Ford WSS-M2C200-D2, VW G 052 512, VW G 052 178, MB 235.73, MIL-L-2105 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
€ 668,32
€ 668,32
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Eurol MTF 75W GL-4 20 Liter ZIL
Ford WSS-M2C200-D2, API GL-4, VW G 052 178, MIL-L-2105
E110073-20L ZIL
| Specificatie | Ford WSS-M2C200-D2, API GL-4, VW G 052 178, MIL-L-2105, VW G 052 512, VW G 052 726, MB 235.73, VW G 052 171, VW G 055 512 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
€ 226,09
€ 226,09
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Cardan olie (Differentieel) Motul 105777
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
105777
| Bruto gewicht [kg] | 1,026 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
€ 61,90
€ 26,62
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Laatst bekeken
