Zoekresultaten "9 469"
Rond, Gestekt, Met bevestigingsring, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Schachtvorm | Rond |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met bevestigingsring |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rond, Gestekt, Met bevestigingsring, 668,475,416
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Schachtvorm | Rond |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met bevestigingsring |
| Aantal contacten | 3 |
| Voor speciale uitvoeringscode | 668,475,416 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, Rubber
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 26 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 25 |
| Diameter o-ring [mm] | 52 |
| Buitendiameter [mm] | 87,1 |
| Materiaal vouwbalg | Rubber |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Bovenaan, Aan beide zijden, Vooras, 36016 01
| Inbouwplaats | Bovenaan, Aan beide zijden, Vooras |
| Voor artikelnummer | 36016 01, 37463 01, 37462 01, 37216 01 |
| Aanvullende informatie | Service Pack |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 2-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13516 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 2-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, Rubber
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 26 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 26 |
| Diameter o-ring [mm] | 53,4 |
| Buitendiameter [mm] | 86,9 |
| Materiaal vouwbalg | Rubber |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Rubber
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 26 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 26 |
| Diameter o-ring [mm] | 53,4 |
| Buitendiameter [mm] | 86,9 |
| Materiaal vouwbalg | Rubber |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -25%
M20 x 1,5, Ovaal
| Maat van uitwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Gatdiameter [mm] | 8,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 590 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1, wit
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Blauw, H1
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1-12 UNF, LS 9, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 170 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -41%
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 14 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 925 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 4-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -40%
IK20TT, IK20, 1WT318110, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT, IK20 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1WT318110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -32%
H1, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
