Zoekresultaten "9 440"
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, Wy5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, Wy5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, Wy5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, Wy5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar vanaf | 02-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Bouwjaar vanaf | 02-2003 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor katalysator, Vingersonde, Regelsonde, Handgeschakeld
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| TecDoc-motornummer | 18836 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Regelsonde |
| Bouwjaar vanaf | 11-2004 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde, voor katalysator, evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 160000 |
| TecDoc-motornummer | 18836 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Bouwjaar vanaf | 11-2004 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
- -44%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 1KK, voor voertuigen met schijfrem aan de achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KK |
| Reminstallatie | Voor voertuigen met schijfrem aan de achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23554, 20961 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -77%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Niet solventhoudend, Silicoon, Niet in de set inbegrepen, Tube
| Temperatuurbereik tot [°C] | +320 |
| Temperatuur van [°C] | -60 |
| Inhoud (ml) | 75 |
| Chemische eigenschappen | Niet solventhoudend |
| TecDoc-motornummer | 18836, 17070 |
| Blokkenscheiding | |
| Bouwjaar tot | 12-2004 |
| Materiaal | Silicoon |
| Bouwjaar vanaf | 12-2004 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Niet in de set inbegrepen |
| Bundeltype | Tube |
| Aanvullende informatie | AJUSIL |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen met schijfrem aan de achteras, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas
| Inbouwplaats | Achteras |
| Reminstallatie | Voor voertuigen met schijfrem aan de achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 1KK, ECE-R90, Low-Metallic
| Aantal schroeven | 4 |
| Bouwjaar vanaf | 02-2003 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KK |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met anti-kreukplaat, Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 20960 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474253 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -68%
Achteras, 1KK, voor voertuigen met schijfrem aan de achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KK |
| Reminstallatie | Voor voertuigen met schijfrem aan de achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23554, 20961 |
| Aanvullende informatie | XTRA LINE |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Regelsonde, Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 127 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| TecDoc-motornummer | 18836 |
| Uitlaatsysteem | Voor voorkatalysator |
| Voor OE nummer | 04E906262 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -36%
Achteras, 1KK, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas
| Gewicht [kg] | 1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KK |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23554 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde, voor katalysator
| TecDoc-motornummer | 18836 |
| Bouwjaar vanaf | 11-2004 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Diagnosesonde, Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 124 |
| Gewicht [g] | 94 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 03C906262 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 255 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -37%
M18 x 1,5, Euro 4, Diagnosesonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Emissienorm | Euro 4 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| TecDoc-motornummer | 17070, 18836 |
| Chassisnummer (VIN) | ******6Y*54269577 |
| Blokkenscheiding | |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Regelsonde
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| TecDoc-motornummer | 18836 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Regelsonde |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -38%
Achteras, voor voertuigen met schijfrem aan de achteras, 1KK, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Inbouwplaats | Achteras |
| Reminstallatie | Voor voertuigen met schijfrem aan de achteras |
| Voor PR nummer | 1KK |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen met schijfrem aan de achteras, 1KK, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Inbouwplaats | Achteras |
| Reminstallatie | Voor voertuigen met schijfrem aan de achteras |
| Voor PR nummer | 1KK |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
| Koppelingvoeringmateriaal | Keramiek |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 1KK, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas
| Gewicht [kg] | 1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1KK |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23554 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Regelsonde
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| TecDoc-motornummer | 18836 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Regelsonde |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Euro 4
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Emissienorm | Euro 4 |
| TecDoc-motornummer | 17070, 18836 |
| Chassisnummer (VIN) | ******6Y*54269577 |
| Blokkenscheiding | |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Silicoon, LZ002, Tube, zwart
| Temperatuurbereik tot [°C] | 300 |
| Inhoud (ml) | 70 |
| TecDoc-motornummer | 18836, 17070 |
| Materiaal | Silicoon |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LZ002 |
| Bundeltype | Tube |
| Kleur | Zwart |
- -19%
Silicoon, LZ002, Tube
| Temperatuurbereik tot [°C] | 300 |
| Inhoud (ml) | 80 |
| TecDoc-motornummer | 18836, 17070 |
| Materiaal | Silicoon |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LZ002 |
| Voor OE nummer | 11121262571 |
| Bundeltype | Tube |
| Kleur | Zwart |
- -19%
