Zoekresultaten "9 191"
EXPANSIE VENTIEL Alle
| Boring Ø 4 [mm] | 11,9 |
| Boring-Ø 3 [mm] | 14,9 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 8,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 17,8 |
| Let op technische data |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter, P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, Achter, Voor
| Kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisselaar, Centrale elektriciteit
| Weerstand [Ohm] | 96 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
- -29%
Aluminium, R 1234yf, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 8,7 |
| Ingangsdiameter 2 [mm] | 14,9 |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 11,9 |
| Uitgangsdiameter 2 [mm] | 17,8 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M6, R 134a
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M6 |
| Dikte [mm] | 50 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
[;6H-X-027500], [;6K-X-290 000], [;6NXY379991], rechts
| Chassisnummer (VIN) | [ |
| 6H-X-027500] | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Achteras |
- -53%
R 134a
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,00 |
| Nettogewicht [g] | 210 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 14,9 |
| Ingangsdiameter 2 [mm] | 8,7 |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 17,8 |
| Uitgangsdiameter 2 [mm] | 11,9 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Smoorklep, R 134a
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Ventieltype | Smoorklep |
| Koelmiddel | R 134a |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, Voor, Achter
| Kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -28%
Zonder houder, zwart/grijs, IP34, Kunststofbehuizing
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Beveiligingstype [IP code] | IP34 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
Aan passagierszijde, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts, HKSTD
| Gewicht [g] | 107 |
| Inbouwplaats | Aan passagierszijde |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Lengte [mm] | 450 |
| Bouwjaar tot | 12-2001 |
| Passende adapter | HKSTD |
| Lengte (inch) | 18 |
- -79%
Met pakkingen, R 134a
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Koelmiddel | R 134a |
Werkkontakt, Met houder
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 60501035 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 5 |
- -9%
Aluminium, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Koelmiddel | R 134a |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 11 |
| Ingangsdiameter 2 [mm] | 14,6 |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 11,8 |
| Uitgangsdiameter 2 [mm] | 17,7 |
