×
Volvo 240 Kombi (P245) Hatchback 2.3 (100kW)
Zoekresultaten "9 163"
Zoek: 9 163×
Bougie Champion CET8
Ti Poly-V, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CET8
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Optioneel | |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET8 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
€ 10,04
€ 7,73
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bougie Beru By Driv UPT8
Poly-V Tit, M4/SAE, M14x1,25, 21 mm
UPT8
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Optioneel | |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
Vanaf
€ 6,49
- -33%
Brandstofpomp Bosch 0 580 464 126
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
0 580 464 126
| Bouwjaar tot | 07-1984 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
Vanaf
€ 108,42
- -36%
Bougie Champion CET8SB
Ti Poly-V, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CET8SB
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Optioneel | |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET8 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
€ 52,02
€ 33,29
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Hitachi 2503186
Electrisch, Benzine
2503186
| Bouwjaar tot | 07-1984 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Benzine |
| Lees de montagehandleiding |
€ 110,11
€ 110,11
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Alco Filter SP-816
Opschroeffilter, 3/4-16UNF
SP-816
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16UNF |
| Buitendiameter 1 [mm] | 93,5 |
€ 20,30
€ 9,95
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Mahle Original MS 266
M 12, Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee, Met klem 15a
MS 266
| Verpakkingslengte [cm] | 25,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,60 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Tandsteek [mm] | 10,46 |
| Voor vliegwiel diepte [mm] | 38,0 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 105,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | 45,0 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aansluiting/Klemmen | Met klem 15a |
| Flensdiameter [mm] | 82,5 |
| Nettogewicht [g] | 3800 |
€ 427,41
€ 299,18
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Contactset Bougicord 160423
BOSCH
160423
| Gewicht [kg] | 0,026 |
| Bouwjaar tot | 08-1984 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
€ 15,15
€ 15,15
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
