Zoekresultaten "9 161"
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uithardend, Permanent elastisch, Niet solventhoudend, Silicoon
| Temperatuurbereik tot [°C] | 320 |
| Temperatuur van [°C] | 50 |
| Inhoud (ml) | 70 |
| Chemische eigenschappen | Uithardend, Permanent elastisch, Niet solventhoudend |
| TecDoc-motornummer | 18136 |
| Materiaal | Silicoon |
| Enkel in combinatie met | 70-31415-00 |
| Bundeltype | Tube |
| Kleur | Antraciet |
| Aanvullende informatie | REINZOSIL |
- -35%
P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Bruto gewicht [kg] | 1,026 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisselaar, Centrale elektriciteit, 8K0 951 253
| Weerstand [Ohm] | 96 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Voor OE nummer | 8K0 951 253 |
- -29%
Achteras, TRW, E9 90R - 1120/750, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 105,5 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R - 1120/750 |
| Let op technische data | |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -60%
ISO 7308, DIN 51 524 T3, DIN 51 524 T2, VW TL 52 146
| Bruto gewicht [kg] | 1,012 |
| DIN / ISO | ISO 7308, DIN 51 524 T3, DIN 51 524 T2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 52 146, VW G 002 000, VW G 00 4000, PSA Total Fluide LDS, PSA Total Fluide DA, PSA S71 2710, DS (CAPSA) 99 7969, DS (CAPSA) 9730 A5, DODGE MS 11655, CITROEN H 50126, CITROEN 9979-A1, CITROEN 9979 A4, CITROEN 99 7969, CITROEN 9735-EJ, CITROEN 9730 A5, CHRYSLER MS 5931, CHRYSLER MS 11655, CHRYSLER MS 10838, CHRYSLER 68088485AA, CHRYSLER 05127381AB, CHEVRON PSF 9109, CASTROL CHF, BMW 83 29 0 429 576, BMW 82 11 1 468 041, BMW 82 11 0 148 132, BMW 81 22 9 407 758, BMW 54 34 7 117 733, BMW 54 34 0 394 395, BMW 54 34 0 392 235, BENTLEY TH 5000, BENTLEY RH 5000, AGIP CHF |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, TRW, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 105,5 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | TRW |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, geel, GL-5, Achteras
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
| API specificaties | GL-5 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Versnellingsbak ID | 02S |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, TRW, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Lengte [mm] | 106 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| Componentennummer | BSG 90-202-014 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, Regelsonde, voor katalysator
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Regelsonde |
| TecDoc-motornummer | 18136 |
| Bouwjaar tot | 05-2008 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 800 |
| Aantal leidingen | 5 |
- -34%
Achteras, TRW, E9 90R-02A1148/0750, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 105,5 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R-02A1148/0750 |
| Let op technische data | |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Reminstallatie | Ook voor geperforeerde remschijven, Remvoeringen met minder remstof, Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -55%
Zwart, Ultrasone sensor, Voor
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Voor, Achter
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Fles, groen, Deels synthetisch, PSA S71 2710
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bundeltype | Fles |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Groen |
| Chemische eigenschappen | Deels synthetisch |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA S71 2710, VA-002-SYNT, Opel B 040 00 70, BMW 81 22 9 407 758, Mercedes Benz 345,0, VOLVO 1161529, AUDI-VW TL 52 146, Porsche 000 043 203, PSA 9730,A5, Opel 1940 715, BMW 83 29 0 429 576, Ford WSS-M2C204-A, Opel 1940 766 |
| Inhoud [liter] | 1 |
ZF TE-ML 09B, ZF TE-ML 02K, VOLVO 8713089, VOLKSWAGEN G 004 000
| Specificatie | ZF TE-ML 09B, ZF TE-ML 02K, VOLVO 8713089, VOLKSWAGEN G 004 000, VOLKSWAGEN TL 52 146, OPEL B 040 0070, MAN M 3289, GM B 040 0070, FIAT 9.55550-AG3, BMW 81 22 9 407 758 |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -65%
Fles, groen, Deels synthetisch, Mercedes Benz 345,0
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bundeltype | Fles |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Groen |
| Chemische eigenschappen | Deels synthetisch |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Fabrieksadvies voor olie | Mercedes Benz 345,0, VOLVO 1161529, BMW 81 22 9 407 758, PSA S71 2710, Ford WSS-M2C204-A, Opel 1940 715, Porsche 000 043 203, Opel B 040 00 70, Opel 1940 766, AUDI-VW TL 52 146, PSA 9730,A5, BMW 83 29 0 429 576, VA-002-SYNT |
| Inhoud [liter] | 20 |
Fles, groen, Deels synthetisch, PSA S71 2710
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bundeltype | Fles |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Groen |
| Chemische eigenschappen | Deels synthetisch |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA S71 2710, BMW 83 29 0 429 576, Ford WSS-M2C204-A, VOLVO 1161529, Opel 1940 766, PSA 9730,A5, Mercedes Benz 345,0, Porsche 000 043 203, VA-002-SYNT, AUDI-VW TL 52 146, Opel B 040 00 70, Opel 1940 715, BMW 81 22 9 407 758 |
- -28%
Zonder houder, zwart/grijs, IP34, Kunststofbehuizing
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Beveiligingstype [IP code] | IP34 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
Regelsonde, voor katalysator, zwart
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Bouwjaar tot | 06-2008 |
| Lengte [mm] | 800 |
| Aantal contacten | 6 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Voor artikelnummer | 77030 |
- -56%
- -65%
Volledig synthetisch, LR Cold Climate PAS, Hyundai/Kia PSF-4 03, DTFR 31B120 (MB 345.
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | LR Cold Climate PAS, Hyundai/Kia PSF-4 03, DTFR 31B120 (MB 345., ZF TE-ML 02K, VW TL 52146, VW G 004 000 M2, VW G 002 000, VOLVO 30741424, Toyota PSF NEW-W, Toyota 08886-01115, SAAB 93160548, Opel 1940766, Opel 1940715, MB 345.0, MB 344.0, MB 343.0, ISO 7308, Ford M2C-204 A2, Ford 1384110, DIN 51524-2, Citroën 9979 A1, CHF202, CHF11S, BMW 83290429576 |
- -64%
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, voor katalysator
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,17 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,2 |
| Hoogte [mm] | 25,1 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 722 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 585 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
