Zoekresultaten "9 144"
Buislamp, C5W
| Voertuiglijn/-variant | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp, C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Buislamp, C5W
| Voertuiglijn/-variant | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp, C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hoge toon, Electrisch-pneumatisch
| Aantal contacten | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Signaaltoon | Hoge toon |
| Geluidssterkte [dB(A)] | 118 |
| Diameter [mm] | 91 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Frequentiebereik [Hz] | 510 |
| Stroomverbruik [W] | 72 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 62 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, SV8.5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 20, 62 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Xenon, D2S (gasontladingslamp), plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Garantie | Plus 3 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 4 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Xenon, D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Xenon, D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -24%
D2S (gasontladingslamp), Xenon, P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21, 5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Xenon, D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
Xenon, D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -24%
Xenon, D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -23%
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, TRW, Remzadel (1 zuigers), 1KS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Diameter [mm] | 38 |
| Remsysteem | TRW |
| Voor remschijfdikte [mm] | 9 |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor PR nummer | 1KS, 1KK |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stel element |
| Hoogte [mm] | 51 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Xenon, D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), Xenon
| Aantal onderdelen (-delig) | 2 |
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 4200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -65%
D2S (gasontladingslamp), Xenon, P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 4200 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
D2S (gasontladingslamp), Xenon, P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925, Jerrycan, SAE J 1703 F
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 4, SAE J 1703 F |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
