Zoekresultaten "9 142"
Ultrasone sensor, Voor
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Binnen, rechts, 7X2
| Inbouwplaats | Links, Binnen, rechts, Voor |
| Voor PR nummer | 7X2, 7X5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Diameter [mm] | 15,35 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -50%
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
Achter, Voor, PY21W
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, Achter, Voor
| Kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Voor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, voor en achter, Binnen, Links
| Breedte [mm] | 22 |
| Hoogte [mm] | 35,9 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor en achter, Binnen, Links, rechts |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rond, Gestekt, Aan beide zijden, Binnen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Schachtvorm | Rond |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Binnen, Voor |
| Voor PR nummer | 7X2, 7X5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met bevestigingsring |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -35%
PDC SENSOR(PARKCONTROL) (4X) VALEO
| Inbouwplaats | A voor |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Bouwjaar tot | 10-2014 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Afbeelding in acht nemen | |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Voor
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Voor, Achter
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Geel, Voor, Achter
| Kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, PY21W, Achter
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Blokkenscheiding | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Basic WS |
- -65%
