Zoekresultaten "9 136"
M14 x 1,25, Platium-middelelektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13607 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 63 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 610 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M112.910, Benzine, M14x1,25, 16 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Motorcode | M112.910 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 gelijke bougies per cilinder, M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| TecDoc-motornummer | 9420 |
| Vereist aantal stuks | 12 |
| Bougie | 2 gelijke bougies per cilinder, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
IK16TT, CNG/LPG, Benzine, Solid SAE
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Brandstoftype | CNG/LPG, Benzine |
| TecDoc-motornummer | 9420 |
| Vereist aantal stuks | 12 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, WD********F980773
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Chassisnummer (VIN) tot | WD********F980773 |
| Inbouwplaats | Links |
| Voor OE nummer | 000 540 64 17 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 900 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diagnosesonde, Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde
| Brutogewicht [g] | 140 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | F980774 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, WD********F980773
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Chassisnummer (VIN) tot | WD********F980773 |
| Inbouwplaats | Links |
| Voor OE nummer | 000 540 64 17 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 900 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Links, Verwarmd, **********F980774
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lambdasonde | Verwarmd, Diagnosesonde |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | **********F980774 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vereist aantal stuks | 12 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 F-8 DPURX02 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -27%
STANDARD LINE, Draairichting met de klok mee
| Lengte 1 [mm] | 138,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal tanden | 11 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 55,00 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 67,60 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -79%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 33 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 1,50 |
| Binnendiameter [mm] | 7,40 |
| Buitendiameter [mm] | 17,10 |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 2,00 |
| Binnendiameter [mm] | 10,70 |
| Buitendiameter [mm] | 14,50 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 12,15 |
| Buitendiameter [mm] | 17,20 |
| Dikte [mm] | 4,80 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, Platium-middelelektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13607 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Motorcode | 112.910 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
M18 x 1,5, Verwarmd, Links, Diagnosesonde
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Links |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | **********F980774 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Planarsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator, Links |
| Bouwjaar tot | 08-2000 |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 14,8 |
- -75%
