Zoekresultaten "9 130"
Voor, Haakbevestiging, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Hoeveelheid | Set |
- -86%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
63°, M12x1.25, M5
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,2 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Haakbevestiging, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M 12 x 1,25, M 5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 5 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -21%
H1, Halogeen
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1, Halogeen |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 7700619237 |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Hoogte 1 [mm] | 7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 47 |
| Binnendiameter1 [mm] | 35 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21, 5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Halogeen, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, AW
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AW |
| Stofkap | Zonder stofkaplip |
- -17%
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, BSG 30-992-007
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Componentennummer | BSG 30-992-007 |
- -27%
PK22s, H3
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
M12 x 1,25, M5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -43%
M5, M12x1.25
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
- -24%
- -8%
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, 827N RD W
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Bouwjaar vanaf | 04-1992 |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | 827N RD W |
| Hoogte 1 [mm] | 7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 47 |
| Dikte [mm] | 7 |
- -62%
Achter, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts, Haakbevestiging
| Gewicht [g] | 107 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Lengte [mm] | 450 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
| Lengte (inch) | 18 |
- -79%
M12X1,25, M5, Metalen gloeibougie
| Verwarmingstijd [min] | 7 |
| Lengte 2 [mm] | 25 |
| Lengte 1 [mm] | 32 |
| Inbouwhoek | 63 |
| Draaimoment [Nm] | 3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| TecDoc-motornummer | 3406 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 72,4 |
- -59%
M12 x 1,25, Staafgloeibougie
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal | 4 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
