Zoekresultaten "9 120"
Voor, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -39%
Voor, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar, voor voertuigen met start/stop, B00
| Batterij/accu | Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Blokkenscheiding | |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met start/stop, Pluspool rechts, AGM accu, B13
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, AGM accu |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met start/stop, B13
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Achterklep (5e deur), W5W
| Inbouwplaats | Voor, Achterklep (5e deur) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met start/stop, B13
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 95 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 850 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -13%
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, voor voertuigen met start/stop, voor voertuigen met remenergie-terugwinning
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 19,3 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop, voor voertuigen met remenergie-terugwinning |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 75 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 700 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W, Ford WSS-M2C200-D2, MB 235.10, VW TL 726 Y
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Specificatie | Ford WSS-M2C200-D2, MB 235.10, VW TL 726 Y, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
| API specificaties | GL-4 |
| Aantal versnellingen | 6 versnellingen |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5x22, 19 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x22 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met start/stop, B13
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 72 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | AGM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,50, Met pakking
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisselaar, Centrale elektriciteit, 8K0 951 253
| Weerstand [Ohm] | 96 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Voor OE nummer | 8K0 951 253 |
- -29%
Achteras, 2EA, TRW, E9 90R - 1120/750
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 2EA |
| Breedte [mm] | 105,5 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R - 1120/750 |
| Let op technische data | |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -60%
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Laadstroom [A] | 140, 180 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Laadstroom [A] | 140, 180 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2EA, Achteras, TRW, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Voor PR nummer | 2EA |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 105,5 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | TRW |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, TRW, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Lengte [mm] | 106 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| Componentennummer | BSG 90-202-014 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 2EA, TRW, E9 90R-02A1148/0750
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 2EA |
| Breedte [mm] | 105,5 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R-02A1148/0750 |
| Let op technische data | |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Reminstallatie | Ook voor geperforeerde remschijven, Remvoeringen met minder remstof, Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -55%
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Laadstroom [A] | 140, 180 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achterklep (5e deur), W5W
| Inbouwplaats | Voor, Achterklep (5e deur) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
