Zoekresultaten "9 106"
Pluspool rechts, EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar, voor voertuigen met start/stop, Pluspool rechts, AGM accu
| Batterij/accu | Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar, Pluspool rechts, AGM accu |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor achterlicht, W5W, W2.1x9.5d
| Lichtfunctie | Voor achterlicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, voor voertuigen met start/stop, voor voertuigen met remenergie-terugwinning
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 19,3 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop, voor voertuigen met remenergie-terugwinning |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 75 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 700 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, voor voertuigen met start/stop, voor voertuigen met remenergie-terugwinning
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 20,5 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop, voor voertuigen met remenergie-terugwinning |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Pooluitvoering | T1 |
| Batterij/accu | AGM accu, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EFB batterij, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Batterij/accu | EFB batterij |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | EFB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor achterlicht, W5W, W2.1x9.5d
| Lichtfunctie | Voor achterlicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
Voor voertuigen met start/stop, AGM accu, B13
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Batterij/accu | AGM accu |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | AGM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -17%
Voor achterlicht, W5W, W2.1x9.5d
| Lichtfunctie | Voor achterlicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
