Zoekresultaten "9 104"
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W, Ford WSS-M2C200-D2, MB 235.10, VW TL 726 Y
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Specificatie | Ford WSS-M2C200-D2, MB 235.10, VW TL 726 Y, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
| API specificaties | GL-4 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 versnellingen |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder start/stop, Met vrijlooppully
| TecDoc-motornummer | 22469 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder start/stop |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 8,5 |
| Inbouwhoogte [mm] | 12,8 |
| Lengte 2 [mm] | 14,2 |
| Kopbreedte [mm] | 5,2 |
| Hoogte [mm] | 19,3 |
| Lengte [mm] | 19,1 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 8,5 |
| Inbouwhoogte [mm] | 12,8 |
| Lengte 2 [mm] | 14,2 |
| Kopbreedte [mm] | 5,2 |
| Hoogte [mm] | 19,3 |
| Lengte [mm] | 19,1 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spindellengte [mm] | 8,5 |
| Inbouwhoogte [mm] | 12,8 |
| Lengte 2 [mm] | 14,2 |
| Kopbreedte [mm] | 5,2 |
| Hoogte [mm] | 19,3 |
| Lengte [mm] | 19,1 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925, Jerrycan, SAE J 1703 F
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 4, SAE J 1703 F |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Motorcode | CDLC |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
SAE J 1703 F, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 Class 4
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Lengte [mm] | 95 |
| Specificatie | SAE J 1703 F, FMVSS 116 DOT 4 |
| DIN / ISO | ISO 4925, ISO 4925 Class 4 |
| Breedte [mm] | 58,0 |
| Bundeltype | Fles |
| Hoogte [mm] | 174 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Motorcode | CDLC |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
ISO 4925, SAE J 1703 F, Vat, Synthetisch
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Specificatie | SAE J 1703 F |
| Bundeltype | Vat |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Motorcode | CDLC |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
ISO 4925, CDLC, Synthetisch, Jerrycan
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Breedte [mm] | 236 |
| Lengte [mm] | 388 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Hoogte [mm] | 334 |
| Motorcode | CDLC |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 4, SAE J 1703 F |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
ISO 4925, Fles, FMVSS 116 DOT 4, SAE J 1703 F
| Hoogte [mm] | 225 |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Bundeltype | Fles |
| Lengte [mm] | 60 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 4, SAE J 1703 F |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Motorcode | CDLC |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
R5W, BA15s
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
SAE J 1703 F, ISO 4925, Fles, FMVSS 116 DOT 4
| Hoogte [mm] | 172 |
| Lengte [mm] | 96 |
| Specificatie | SAE J 1703 F, FMVSS 116 DOT 4 |
| Breedte [mm] | 58,0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Bundeltype | Fles |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Vervangen na [km] | 40000 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 155 |
| Motorcode | CDLC |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
P21W, BA15s
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
75W, Volledig synthetisch, BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8, Suz.99000-22B27-036, VW/Audi G 060 726 A2, VW G 070 726 A2, VW G 055 532 A2, VW G 055 512 A2, VW G 052 527 A2, VW G 052 512 A2, VW G 052 171 A2, VW G 009 317 A2, Toyota 08885-81081, Toyota 08885-81001, PSA B71 2317, PSA B71 2316, PSA B71 2310, PSA 9730A8, Opel B0402167, MB 235.10, JWS 2271, GM 1940004, GM 19259105, GM 19259104, Ford WSS-M2C200-D3, Ford WSS-M2C200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BOT 350 M3, BOT 303, API GL-4, AC Delco 10-4037 |
| Versnellingsbaknummer | 02Q (MQ350) 6/1 |
| Vulling [l] | 2,3 |
- -55%
