Zoekresultaten "9 103"
Electrisch, Met brandstoftoevoermodule
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 5,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met brandstoftoevoermodule |
| Druk (Psi) | 79,8 |
| Diameter [mm] | 118 |
| Totale lengte [mm] | 208 |
- -1%
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 6,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -31%
ZF Lifeguard Hybrid4, Fles
| Kwaliteit | ZF Lifeguard Hybrid4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, PU (Polyurethaan)
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Lengte [mm] | 30 |
| Breedte [mm] | 11 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met brandstoftoevoermodule, Met pakking
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met brandstoftoevoermodule, Met pakking |
| Aantal aansluitingen | 4 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,75, Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 4 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,90 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,81 |
| Montagedikte [mm] | 1,57 |
| Dikte [mm] | 1,57 |
| Aantal inkepingen/gaten | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 819.891 |
| Diameter [mm] | 77,5 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | -1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 210 |
| Breedte [mm] | 142 |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M 12 x 1,25, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 141 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -28%
B-vorm, Gegalvaniseerd
| Vorm | B-vorm |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| DIN / ISO | 443 |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -10%
30,50, Draairichting met de klok mee, Zonder toplager (automaat), links
| Boring-Ø 3 [mm] | 13,5 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 13,5 |
| Gatdiameter [mm] | 13,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 48,2 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5,5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 92 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager (automaat) |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 339 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 20,56 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, 6620 2 180 149, zwart, Lakken mogelijk
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Voor OE nummer | 6620 2 180 149 |
| Kleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI, Voith H55.6335.XX, MB 236.41 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Rood |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI, Voith H55.6335.XX, MB 236.41 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Rood |
- -34%
MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI, Voith H55.6335.XX, MB 236.41 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Rood |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI, Voith H55.6335.XX, MB 236.41 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Rood |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI, Voith H55.6335.XX, MB 236.41 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Rood |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, zwart, Haaks, Over te lakken
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging
| Binnendiameter [mm] | 98 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 8,5 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Hoogte [mm] | 26,92 |
| Breedte [mm] | 44,61 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Lengte [mm] | 46 |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, Voor, zwart
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Lengte [mm] | 46 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, R5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -3%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
