Zoekresultaten "9 072"
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -30%
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -41%
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -46%
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -31%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buislamp, C5W, SV8.5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp, C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buislamp, C5W, SV8.5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp, C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, R10W
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, R10W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R10W, BA15s
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R10W, BA15s
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, R10W
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, R10W
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, Wy5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, Wy5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, LED
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Glassokkellamp, Wy5W
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, Wy5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uithardend, Permanent elastisch, Niet solventhoudend, Silicoon
| Temperatuurbereik tot [°C] | 320 |
| Temperatuur van [°C] | 50 |
| Inhoud (ml) | 70 |
| Chemische eigenschappen | Uithardend, Permanent elastisch, Niet solventhoudend |
| TecDoc-motornummer | 33163 |
| Materiaal | Silicoon |
| Enkel in combinatie met | 70-31415-00 |
| Bundeltype | Tube |
| Kleur | Antraciet |
| Aanvullende informatie | REINZOSIL |
- -35%
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
