×
Renault 21 Stationwagen (K48_) Hatchback 2.1 D (K480) (51kW) K480
Zoekresultaten "9 034"
Zoek: 9 034×
Gloeibougie NGK 7906
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
7906
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,55 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
Vanaf
€ 11,14
- -53%
Brandstoffilter Delphi Diesel HDF496
Opschroeffilter, Bosch
HDF496
| Voor fabrikant | Bosch |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 85 |
| Hoogte [mm] | 154 |
€ 12,84
€ 9,75
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeibougie Beru GN909
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
GN909
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
€ 15,73
€ 9,12
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Gloeibougie Meyle 014 020 1039
63°, M12x1.25, M5
014 020 1039
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,2 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 16,79
€ 8,06
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Homokineet reparatieset LPR KRN255
Handgeschakeld, Wielzijde, Vooras, Automatische versnellingsbak
KRN255
| Aandrijving | Handgeschakeld, Automatische versnellingsbak |
| Inbouwplaats | Wielzijde, Vooras |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 23 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 25 |
| Diameter o-ring [mm] | 56 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
€ 77,79
€ 35,78
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gloeibougie Valeo 345100
M12X1,25, J8S.6.00,J8S.7.84, M5
345100
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 72,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Bouwjaar vanaf | 04-1992 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Bouwjaar tot | 08-1995 |
| Motorcode | J8S.6.00,J8S.7.84 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
€ 11,37
€ 11,37
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Beru GN013
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
GN013
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Optioneel | |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
€ 20,03
€ 14,42
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Beru GN954
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
GN954
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
€ 21,85
€ 15,51
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 70-870-001
M12X1,25, M5, BSG 70-870-001
BSG 70-870-001
| Gewicht [kg] | 0 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Componentennummer | BSG 70-870-001 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
€ 4,95
€ 4,95
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 826
M12x1.25, M5
H1 826
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 71 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 18,95
€ 18,95
Tijdelijk uitverkocht
€ 8,78
€ 8,78
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0024
M12 x 1,25, Staafgloeibougie
V99-14-0024
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal | 4 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
€ 15,71
€ 15,71
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 7.61100
M12 x 1,25, M5, 2 jaar garantie
7.61100
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 21,95
€ 12,95
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
