Zoekresultaten "8V"
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan de bestuurderszijde, Flat blade wisserblad, A,B,C
| Bouwjaar vanaf | 07-2012 |
| Aantal portieren | 3 |
| Lengte [mm] | 600 |
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Bijgevoegde adapter | A,B,C |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Sprongsonde, Diagnosesonde, Euro 6, Zonder stekker
| Lambdasonde | Sprongsonde, Diagnosesonde |
| TecDoc-motornummer | 31895, 31896 |
| Niet voor uitlaastgasnorm | Euro 6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
- -27%
Vooras rechts, Vooras links, Met toebehoren
| Hoogte [mm] | 200 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 54 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 530 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -39%
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -71%
Halogeen, H7
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Halogeen, H7
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Uithardend, Permanent elastisch, Niet solventhoudend, Silicoon
| Temperatuurbereik tot [°C] | 320 |
| Temperatuur van [°C] | 50 |
| Inhoud (ml) | 70 |
| Chemische eigenschappen | Uithardend, Permanent elastisch, Niet solventhoudend |
| TecDoc-motornummer | 33163, 31895, 31896 |
| Blokkenscheiding | |
| Materiaal | Silicoon |
| Enkel in combinatie met | 70-31415-00 |
| Bundeltype | Tube |
| Kleur | Antraciet |
| Aanvullende informatie | REINZOSIL |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, Halogeen
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
W16W, W2.1x9.5d
| Bouwjaar vanaf | 03-2016 |
| Bouwjaar tot | 02-2016 |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Blokkenscheiding | |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue BL |
- -75%
Kogellamp, R10W
| Modeljaar tot | 2015 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar vanaf | 01-2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W16W
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Bouwjaar vanaf | 01-2016 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Niet solventhoudend, Silicoon, Niet in de set inbegrepen, Tube
| Temperatuurbereik tot [°C] | +320 |
| Temperatuur van [°C] | -60 |
| Inhoud (ml) | 75 |
| Chemische eigenschappen | Niet solventhoudend |
| TecDoc-motornummer | 33163, 31895, 31896 |
| Materiaal | Silicoon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Niet in de set inbegrepen |
| Bundeltype | Tube |
| Aanvullende informatie | AJUSIL |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Halogeen, H7
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | CLASSIC |
- -46%
