Zoekresultaten "89265"
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Rond
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 10PA17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
O-ring, MVQ (Silicoon-Rubber)
| Doorsnedevorm | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
| Dikte [mm] | 4 |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Certified Quality, PY21W, W5W
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 26,97 |
| Lengte [cm] | 30,61 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, W5W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, T. VISTE, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 19,09 |
| Breedte [cm] | 33,33 |
| Lengte [cm] | 46,36 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. VISTE, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, T. AX, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 16,36 |
| Breedte [cm] | 27,88 |
| Lengte [cm] | 55,45 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. AX, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, T. A, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 18,18 |
| Breedte [cm] | 31,82 |
| Lengte [cm] | 52,73 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. A, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 18,79 |
| Breedte [cm] | 31,21 |
| Lengte [cm] | 52,12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, T. HE, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 20,00 |
| Breedte [cm] | 32,12 |
| Lengte [cm] | 35,46 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Certified Quality, PY21W, P21W
| Hoogte [cm] | 18,18 |
| Breedte [cm] | 33,03 |
| Lengte [cm] | 51,82 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, T. V, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 14,55 |
| Breedte [cm] | 17,58 |
| Lengte [cm] | 53,33 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, T. HE, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 17,88 |
| Breedte [cm] | 32,42 |
| Lengte [cm] | 49,39 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21/5W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0910932 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Getint |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0910931 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Getint |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4371932 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel Onderste deel 2 D.
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Onderste deel |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4312934 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Aantal portieren | 2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel 03+ ACHTERDEUREN TYPE
| Inbouwplaats | Links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4311924 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Mechanisch bewerkt | Met gat(en) voor scharnieren |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel 3/5D
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4333932 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel 06+ 2 DEURS
| Inbouwplaats | Rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0904933 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHTGLAS BUITEN L 5/99+ 4 D.
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4325934 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Rookgrijs |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel -04 Rood/Rose/Rood
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4328932 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Roze, geel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4367932 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
DENSO, 7SB / 7SBU, 10PA
| Voor fabrikant | DENSO |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Compressor ID | 7SB / 7SBU, 10PA |
Links, Met achteruitrijlicht, voor stuur links/rechts, Met lamphouder
| Gewicht [kg] | 1,04 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 043634 |
| Versie | EU |
- -23%
Links, Buitenste deel, Zonder kentekenplaatverlichting, met mistachterlicht
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lichtfunctie | Zonder kentekenplaatverlichting, met mistachterlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 088494 |
| Versie | EU |
Rechts, O.E. (Original), voor rechtsrijdend verkeer, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714000028340 |
Links, O.E. (Original), P21/5W, met achterlicht
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | P21/5W |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714025690804 |
- -3%
Rechts, O.E. (Original), P21/5W, met achterlicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | P21/5W |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 714025690704 |
- -4%
Links, O.E. (Original), P21/5W, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | P21/5W, P21W, PY21W |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht, Met achteruitrijlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 714026110802 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
VW, VOLSKWAGEN, VAUXHALL, VAG
| Diameter tot [mm] | 62 |
| Diameter van [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Voor fabrikant | VW, VOLSKWAGEN, VAUXHALL, VAG, TOYOTA, SKODA, SEAT, ROVER, RENAULT, PORSCHE, MITSUBISHI, MG, MERCEDES, LEXUS, LAND ROVER, LANCIA, KIA, JEEP, JAGUAR, INFINITI, HONDA, FIAT, FENDT, DODGE, DAIMLER, DAEWOO, CLAAS, CHRYSLER, BMW, AUDI, ALFA ROMEO, DENSO |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Compressor ID | TV12, SP10, 6CA17, DVE-16, 7SBU, 10SR, 10PA |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 19,4 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Voor fabrikant | VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG, TOYOTA, SUBARU, SKODA, ROVER, RENAULT, PORSCHE, OPEL, MITSUBISHI, MERCEDES TRUCK, LEXUS, LAND ROVER, LANCIA, KIA, KOMATSU, JOHN DEERE, JEEP, JAGUAR, IVECO, INFINITI, ISUZU, HYUNDAI, HONDA, HITACHI, GM, FIAT, FENDT, DODGE, DAIMLER, DAEWOO, CLAAS, CHRYSLER, CATERPILLAR, BOVA, BMW, AUDI, ALFA ROMEO, DENSO |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Compressor ID | TV14, TV12, SP10, DVE-16, DV-16, DV-13, DV-12, 7SB, 6SE, 6CA17, 10S, 10PA |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
125/118, KIA, HALLA, 7XX09
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 22, 52, 35 |
| Diameter 1/2 [mm] | 125/118 |
| Voor fabrikant | KIA, HALLA |
| Stekkeruitvoering-ID | 7XX09 |
| Type | V6 |
| Compressor ID | DVE-13, 6SE |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 22 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
