Zoekresultaten "88133"
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 8813302 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 8813301 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -47%
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Brochure raadplegen | |
| Buiten lengte [mm] | 1097 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1075 |
| Breedte [mm] | 17 |
| Aanvullende informatie | FleetRunner™ |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. Vivaro WIT -Lamph.
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3794908 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. Vivaro WIT +Lamph.
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3794906 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pneumatisch, Met pakking, Membraamklep
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Ventieltype | Membraamklep |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -31%
Aluminium, Pneumatisch, Zonder electro, Zonder kabel
| Materiaal | Aluminium |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder electro, Zonder kabel, Zonder onderdruk-Bypass, Regelaar/Software moet NIET zoeken/worden geupdate, Zonder sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -31%
Rechts, wit, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, B-
| Rondsel-startpositie [mm] | 47,5 |
| Sluithoek [graden] | 255 |
| Behuizing diameter [mm] | 126 |
| Gewicht [g] | 18454 |
| Aantal | 1 |
| Steek wielbouten (mm) | 146 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 277451 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aansluiting/Klemmen | B-, Met klem 50 (Jet) |
| Flensdiameter [mm] | 92 |
| Versie | Premium, Insulated return |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,84 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Schroefveer met constante diameter, geel (2x), roze
| Gewicht [kg] | 2,45 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 401 |
| Buitendiameter [mm] | 150 |
| Kleurmarkering | Geel (2x), roze |
| Draaddiameter [mm] | 13 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam |
- -61%
Links, PY21W, Zonder gloeilampen, Transparant
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 088134 |
Li 15
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 3,6 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Li 15 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -25%
Li 15
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,6 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Li 15 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -25%
Re 30
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,5 |
| Aantal tanden | 10 |
| Positie / graad | Re 30 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -25%
Pneumatisch, OE EQUIVALENT
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Voor OE nummer | 2841027250 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
R 30, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 6,31 |
| Positie / graad | R 30 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,5 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -26%
Rechts voor, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -6%
Links voor, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -6%
Links, P21W, Zonder lamphouder, geel
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 83700063 |
| Monteerwijze | Opbouw |
- -57%
Grounded, Earth return
| Rondsel-startpositie [mm] | 47,5 |
| Sluithoek [graden] | 255 |
| Behuizing diameter [mm] | 126 |
| Gewicht [g] | 18454 |
| Aantal | 1 |
| Steek wielbouten (mm) | 146 |
| Aansluittechniek | Grounded, Earth return |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 11129122 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aansluiting/Klemmen | B-, Met klem 50 (Jet) |
| Flensdiameter [mm] | 92 |
| Versie | Premium |
- -64%
Pneumatisch, Met pakkingen
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -39%
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 6 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "50" M6, M10, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 14,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 3,6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | Pin "50" M6, M10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 92 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pneumatisch, Met pakkingen, Euro 3 (D3)
| Nettogewicht [kg] | 0,6 |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Emissienorm | Euro 3 (D3) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Certified Quality, Links, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 6,67 |
| Breedte [cm] | 12,73 |
| Lengte [cm] | 34,55 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Transparent, Stofvanger, Links voor, PY21W
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links voor |
| Lamptype | PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080172 |
