×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "88048"
Zoek: 88048×
Koplamp TYC 20-0008-05-2
Links, H7/H7, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
20-0008-05-2
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Zonder elektro motor |
€ 160,69
€ 98,02
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Koplamp links Van Wezel 0325961
KOPLAMP LINKS MET PINKL. 2 X H7
0325961
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 0325962 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
€ 323,19
€ 96,96
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
EGR-klep NTK 94721
Aluminium, Electrisch, Met pakkingen, Hoekig
94721
| Materiaal | Aluminium |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
€ 91,96
€ 91,96
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EGR-klep DRI 717720196
Electrisch, Met pakkingen
717720196
| Nettogewicht [kg] | 0,74 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
€ 169,40
€ 169,40
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Veer Spidan 88048
Achteras, Schroefveer met constante diameter, CF
88048
| Gewicht [kg] | 1,50 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 374 |
| Buitendiameter [mm] | 106 |
| Kenletter | CF |
| Draaddiameter [mm] | 10,5 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam |
€ 259,70
€ 85,70
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Valeo 088048
Links, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, H7
088048
| Gewicht [kg] | 3,555 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, H7 |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Optische indruk | Wit |
| Artikelnummer paar | 088049 |
€ 336,69
€ 336,69
Tijdelijk uitverkocht
€ 73,51
€ 73,51
Tijdelijk uitverkocht
€ 83,85
€ 83,85
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp links Van Wezel 0325961V
OES, Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7
0325961V
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 0325962V |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Fabrikant | Valeo |
€ 339,10
€ 250,94
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Veer Eibach R10765
Achteras, Schroefveer met constante diameter
R10765
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Schroefveer met constante diameter |
| Lengte [mm] | 327 |
| Aantal wikkelingen | 7,8 |
| OEM-nummer controleren | |
| Draaddiameter [mm] | 12,8 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Aanvullende informatie | Eibach ERL, Enkele veer (OE-vervanging origineel) |
€ 115,85
€ 57,92
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
€ 89,60
€ 67,20
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 302005
T. V, Certified Quality, Links, PY21W
302005
| Hoogte [cm] | 20,91 |
| Breedte [cm] | 29,70 |
| Lengte [cm] | 50,00 |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, H7/H7, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 302,48
€ 302,48
Tijdelijk uitverkocht
