Zoekresultaten "8731 V2"
| Lengte 590mm | |
| Huis diam.18.5mm | |
| Slag 225mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 590N |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 590 |
| Slag [mm] | 183 |
| Uitwerpkracht [N] | 590 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -35%
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 17,8 |
| Behuizinglengte [mm] | 341,5 |
| Lengte [mm] | 590 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 183 |
| Uitwerpkracht [N] | 590 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 636,5 |
| Slag [mm] | 237 |
| Uitwerpkracht [N] | 610 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -61%
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 366,5 |
| Lengte [mm] | 622 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 220 |
| Uitwerpkracht [N] | 580 |
| Behuizing diameter [mm] | 22 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 445mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 162mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 420N |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 543mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 220mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 200N |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 16,5 |
| Behuizinglengte [mm] | 212 |
| Lengte [mm] | 387 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 139 |
| Uitwerpkracht [N] | 465 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 10 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 17,8 |
| Behuizinglengte [mm] | 357 |
| Lengte [mm] | 637 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 237 |
| Uitwerpkracht [N] | 610 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 546,5 |
| Slag [mm] | 158,5 |
| Uitwerpkracht [N] | 425 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -60%
| Lengte [mm] | 494 |
| Slag [mm] | 175 |
| Uitwerpkracht [N] | 570 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -46%
| Lengte [mm] | 622 |
| Slag [mm] | 220 |
| Uitwerpkracht [N] | 580 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 630 |
| Slag [mm] | 230 |
| Uitwerpkracht [N] | 620 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -41%
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 253 |
| Lengte [mm] | 445 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 159 |
| Uitwerpkracht [N] | 420 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 492 |
| Slag [mm] | 189,5 |
| Uitwerpkracht [N] | 420 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -45%
| Lengte [mm] | 444,5 |
| Slag [mm] | 159 |
| Uitwerpkracht [N] | 420 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -47%
| Lengte [mm] | 668 |
| Slag [mm] | 275 |
| Uitwerpkracht [N] | 360 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -56%
| Lengte 611mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 230mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 670.5mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 275mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 390N |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 631mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 230mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 510N |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 512mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 200mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 450N |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 590.5mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 245mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 480N |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 631mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 230mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 440N |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 700mm | |
| Huis diam.22mm | |
| Slag 172mm | |
| Zuigerstangdiam. | 10mm |
| Uitwerpkracht 1050N |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 555mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 228mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 305N |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 565mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 215mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 315N |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 640mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 255mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 640mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 255mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 495mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 197mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 420N |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 585mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 190mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 600mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 225mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 670N |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 496mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 180mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 570N |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
