×
Volkswagen PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion (103kW)
Zoekresultaten "05550730"
Zoek: 05550730×
Autolampen Halogeen Valeo 032130
T4W, Blisterverpaking
032130
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
€ 7,97
€ 7,18
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Autolampen Halogeen Valeo 032223
T4W, BA9s
032223
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
€ 8,93
€ 8,03
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032702
T4W, W2.1x9.5d
032702
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 136,17
€ 113,03
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
