Reinhoch Draagarm
Enkelvoudigedraagarm, Achteras
| Gatafstand 1/gatafstand 2 | 130, 19 |
| Boringafstand [mm] | 130 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 610 |
| Gatdiameter [mm] | 19 |
| Ophangwijze | Moleculelager |
| Verstelbaar | Niet verstelbaar |
| Buisdiameter [mm] | 48 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Achteras, Moleculelager
| Gatafstand 1/gatafstand 2 | 130 |
| Boringafstand [mm] | 130 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 510 |
| Gatdiameter [mm] | 19 |
| Ophangwijze | Moleculelager |
| Verstelbaar | Niet verstelbaar |
| Buisdiameter [mm] | 48 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm (BW), Achteras, 634 350 3706
| Gatafstand 1/gatafstand 2 | 130 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 634 350 3706 |
| Lengte [mm] | 560 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
130/130, Enkelvoudigedraagarm, Achteras onder, Moleculelager
| Gatafstand 1/gatafstand 2 | 130/130 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras onder |
| Lengte [mm] | 675 |
| Ophangwijze | Moleculelager |
| Verstelbaar | Niet verstelbaar |
| Gatdiameter 1 [mm] | 19 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 19 |
| Buisdiameter [mm] | 50 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 618 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 618 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor enkelvoudigedraagarm, Achteras
| Boringafstand [mm] | 130 |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 130 |
| Gatdiameter [mm] | 21 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met binnendraad, Driehoeksdraagarm, Vooras links, M16
| Draadtype | Met binnendraad |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Aan beide zijden, Vooras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 17 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Aan beide zijden, Vooras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 17 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Aan beide zijden, Vooras onderaan
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras onderaan |
| Conusafmeting [mm] | 16,2 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Voor, met rubberlager, M14
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Schroefdraadmaat 1 | M14 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 19 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Links voor, Vooras bovenaan, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links voor, Vooras bovenaan |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Rechts voor, Vooras bovenaan, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Vooras bovenaan |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Links, Achter, Vooras onderaan
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Achter, Vooras onderaan |
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, rechts, Vooras onderaan, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts, Vooras onderaan |
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Links achter, Vooras bovenaan
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links achter, Vooras bovenaan |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Rechts achter, Vooras bovenaan
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Rechts achter, Vooras bovenaan |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Vooras rechts, PINCH BOLT 18mm
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras rechts |
| Schroefdraadmaat | PINCH BOLT 18mm |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Vooras links, PINCH BOLT 18mm
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | PINCH BOLT 18mm |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Vooras rechts, PINCH BOLT 18mm
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras rechts |
| Schroefdraadmaat | PINCH BOLT 18mm |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Vooras links, PINCH BOLT 18mm
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | PINCH BOLT 18mm |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Vooras links en rechts, Met toebehoren
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras links en rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links en rechts, M12
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links en rechts |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, M12
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 18,3 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, M12
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, M12
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achter, Vooras links, Bovenaan
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Vooras links, Bovenaan |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achter, Vooras rechts, Bovenaan
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Vooras rechts, Bovenaan |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras links, M12, M10
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 12 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
