×
Audi A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TFSI (132kW)
Philips auto-onderdelen
Philips 12844B2 C5W Vision Philips 0730019
0730019
Onze signaallampen zijn favoriet bij grote autofabrikanten. Ze bieden de beste kwaliteit in hun klasse tegen een aantrekkelijke prijs. Ze zijn per 2 verpakt.
€ 2,29
€ 2,29
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, verstraler Philips 12972LLECOB1
Halogeen, Bi-Xenon
12972LLECOB1
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 15,25
€ 11,28
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 12498CP
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Kogellamp, P21W
12498CP
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,19
€ 1,03
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 12498B2
Voor voertuigen zonder LED-achterlichten, Kogellamp, P21W
12498B2
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder LED-achterlichten |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 2,52
€ 2,19
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961CU31B2
Achter, 0,7, LED, W2.1x9.5d
11961CU31B2
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,7 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
€ 7,20
€ 7,20
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972WVUB1
Bi-Xenon, Halogeen
12972WVUB1
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 29,71
€ 20,50
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972WVUSM
Bi-Xenon, Halogeen
12972WVUSM
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon, Halogeen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 58,95
€ 40,09
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, mistlamp Philips 12356B2
Voor voertuigen met LED-achterlichten, Voor, Bi-Xenon
12356B2
| Uitvoering | Voor voertuigen met LED-achterlichten |
| Inbouwplaats | Voor |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
€ 10,83
€ 9,32
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12580B1
Halogeen, 55/15, H15
12580B1
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
€ 53,35
€ 43,74
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12580C1
Halogeen, 55/15, H15
12580C1
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
€ 51,49
€ 35,53
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11854CU60X1
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
11854CU60X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,08
€ 10,08
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11854WU60X1
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
11854WU60X1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,08
€ 10,08
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961CU60X2
0,9, LED, W2.1x9.5d
11961CU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 22,32
€ 22,32
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961WU60X2
0,9, LED, W2.1x9.5d
11961WU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 23,49
€ 20,67
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 11961XU60X2
0,7, LED, W2.1x9.5d
11961XU60X2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,7 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 8000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 23,49
€ 20,67
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kentekenplaatverlichting Philips 11854CU70X1
Voor, LED, SV8.5-8
11854CU70X1
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,43
€ 10,43
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kentekenplaatverlichting Philips 11854WU70X1
Voor, LED, SV8.5-8
11854WU70X1
| Inbouwplaats | Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 10,43
€ 10,43
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipperlicht Philips 11961CU70X2
Achter, 0,9, LED, W2.1x9.5d
11961CU70X2
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 19,52
€ 18,94
- -3%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, interieurverlichting Philips 11961HU60X2
Achter, 0,9, Aanpassing W5W naar LED, W2.1x9.5d
11961HU60X2
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | Aanpassing W5W naar LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
€ 22,97
€ 22,97
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, knipperlicht Philips 11961WU70X2
Achter, 0,9, LED, W2.1x9.5d
11961WU70X2
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
€ 19,52
€ 18,94
- -3%
Tijdelijk uitverkocht
€ 2,41
€ 2,41
Tijdelijk uitverkocht
€ 9,06
€ 6,62
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Philips 55475 EKKM H1/H7 Easykit Philips 0730088
0730088
De grootste zorg bij Philips Automotive is veiligheid op de weg. Het wordt altijd aangeraden om reserveonderdelen bij u in de auto te hebben en daarom bieden wij reservesets met alle noodzakelijke vervangende lampen, zodat u voorbereid bent op elke situatie.
€ 22,98
€ 16,54
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Philips 12342WVUB1 WhiteVision ultra H4 Philips 0730246
0730246
Philips WhiteVision ultra H4, met de nieuwste coating, bieden prachtig licht van 4200 Kelvin. Dit zijn de witste halogeenlampen die wettelijk zijn toegestaan op de weg, de perfecte keuze als u gaat voor een coole, stijlvolle look.
€ 26,61
€ 19,15
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Philips 12961WVUB2 White Vision Ultra W5W 2 stuks Philips 0730285
0730285
Philips WhiteVision ultra W5W is ontworpen voor automobilisten die graag de stijl en uitstraling van LED-verlichting willen, maar die rijden in een auto met conventionele technologie. Dankzij het nieuwe, geavanceerde getinte glas zijn WhiteVision ultra-lampen onze witste lampen voor op de weg. Ze zo...
€ 8,82
€ 6,44
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Philips 12866B2 C10W Festoon Vision Philips 0730020
0730020
Onze signaallampen zijn favoriet bij grote autofabrikanten. Ze bieden de beste kwaliteit in hun klasse tegen een aantrekkelijke prijs. 2 stuks in blister.
€ 3,38
€ 2,47
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Philips 12961LLECOB2 W5W EcoVision 5W blister Philips 0730519
0730519
Hebt u er genoeg van om uw signaallampen en binnenverlichting steeds te moeten vervangen? De Philips LongLife EcoVision gaat langer mee en is ideaal voor bestuurders die minimaal onderhoud aan hun voertuigen willen hebben.
€ 4,22
€ 3,09
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Philips 12498B2 P21W Vision Philips 0730012
0730012
Onze signaallampen zijn favoriet bij grote autofabrikanten. Ze bieden de beste kwaliteit in hun klasse tegen een aantrekkelijke prijs. 2 stuks in blister.
€ 3,25
€ 2,37
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,32
€ 11,92
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
€ 29,03
€ 20,90
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
