×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Philips auto-onderdelen
Categorieën
- Dagrijdlampen
- Gereedschap
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
- Gloeilamp, bochtenlicht
-
Toon minder Toon meer
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, werklamp
- Gloeilampen set
- Motorlampen
- Verlichting
×
724 Resultaten
×
Filter op
Gloeilamp, verstraler Philips 12410C1
D5S, PK32d-7
12410C1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 25 |
| Lamptype | D5S |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-7 |
€ 265,21
€ 217,47
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12410XV+C1
D5S, PK32d-7
12410XV+C1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 25 |
| Lamptype | D5S |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-7 |
€ 314,95
€ 267,71
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12411C1
D8S, PK32d-1
12411C1
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 25 |
| Lamptype | D8S |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-1 |
€ 169,40
€ 135,52
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12475B1
45/40, R2 (Bilux), P45t-41
12475B1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 45/40 |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t-41 |
€ 7,67
€ 6,68
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12580B1
55/15, H15, PGJ23t-1
12580B1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
€ 53,35
€ 43,74
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12580C1
55/15, H15, PGJ23t-1
12580C1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
€ 51,49
€ 35,53
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, instrumentenverlichting Philips 12615CP
B10d, Kunststofsokkellamp
12615CP
| Sokkeluitvoering gloeilamp | B10d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kunststofsokkellamp |
€ 4,78
€ 4,11
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12636BVBW
35/35, HS1, PX43t
12636BVBW
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | HS1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX43t |
€ 30,64
€ 25,74
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12636CTVBW
35/35, HS1, PX43t
12636CTVBW
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35/35 |
| Lamptype | HS1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX43t |
€ 16,41
€ 16,24
- -1%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 127994000KX2
0,9, LED, W2.1x9.5d
127994000KX2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 22,95
€ 22,95
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 127996000KX2
0,9, LED, W2.1x9.5d
127996000KX2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 23,95
€ 23,95
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 127998000KX2
0,9, LED, W2.1x9.5d
127998000KX2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 25,94
€ 25,94
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 12822CP
Kogellamp, R5W, BA15d
12822CP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
€ 2,00
€ 1,80
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Dagrijdlampen Philips 12831WLEDX1
LED
12831WLEDX1
| Hoogte [mm] | 31 |
| Breedte [mm] | 23,1 |
| Lengte [mm] | 125 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
€ 73,94
€ 73,94
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 12850CP
Buislamp, SV8.5, T15x43
12850CP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T15x43 |
€ 2,36
€ 2,36
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Philips 12854CP
Buislamp, SV8.5, T10,5x38
12854CP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x38 |
€ 1,50
€ 1,37
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 128584000KX1
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
128584000KX1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
€ 17,75
€ 17,75
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 128596000KX1
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
128596000KX1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
€ 18,76
€ 18,76
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, kofferruimteverlichting Philips 12864CP
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
12864CP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
€ 1,32
€ 1,32
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 12866CP
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
12866CP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
€ 1,50
€ 1,37
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 129404000KX1
LED, SV8.5-8, FEST 30 mm
129404000KX1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 30 mm |
€ 17,75
€ 17,75
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 129416000KX1
LED, SV8.5-8, FEST 30 mm
129416000KX1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 30 mm |
€ 18,76
€ 18,76
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 129454000KX1
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
129454000KX1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
€ 15,03
€ 13,53
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 129466000KX1
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
129466000KX1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
€ 17,18
€ 15,12
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 12961EDCP
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
12961EDCP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 1,91
€ 1,91
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Philips 12961NBVB2
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
12961NBVB2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
€ 8,03
€ 6,91
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972CTVBW
H7, PX26d
12972CTVBW
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 23,22
€ 17,18
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972CVUBW
H7, PX26d
12972CVUBW
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 38,27
€ 32,15
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972RGTBW
H7, PX26d
12972RGTBW
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 53,97
€ 23,74
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972WHVB1
H7, PX26d
12972WHVB1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 26,75
€ 26,75
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972WHVSM
H7, PX26d
12972WHVSM
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 65,73
€ 53,89
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Philips 12972WVUBW
H7, PX26d
12972WVUBW
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 50,77
€ 22,34
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
