Philips Gloeilamp, remlicht
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1,7, LED, rood, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,7 |
| Lamptype | LED |
| Gloeilampkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
2,4/0,5, LED, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4/0,5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -35%
3,3/1,5, 2,6/0,9, LED, rood
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,3/1,5, 2,6/0,9 |
| Lamptype | LED |
| Gloeilampkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BA15s, Kogellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | Kogellamp |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -13%
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -13%
Miniatuur-halogeenlamp, H21W, BAY9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
- -14%
Miniatuur-halogeenlamp, H21W, BAY9s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
- -33%
3,3, 2,6, LED, W3x16d
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,3, 2,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
3,5/1,6, 2,7/0,9, LED, W3x16q
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,5/1,6, 2,7/0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
3,3, 2,6, LED, BA15s
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,3, 2,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
3,2, 2,6, LED, rood
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,2, 2,6 |
| Lamptype | LED |
| Gloeilampkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
3,5/1,6, 2,7/0,9, LED, BAY15d
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3,5/1,6, 2,7/0,9 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
P27W, W2.5x16d
| Spanning (Volt) | 12,8 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Lamptype | P27W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16d |
27/7, P27/7W, W2.5x16q
| Spanning (Volt) | 12,8 |
| Nominaal vermogen [W] | 27/7 |
| Lamptype | P27/7W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16q |
2,2, LED, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
LED, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
2,4/0,5, LED, W3x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,4/0,5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
2,5/0,5, LED, W3x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,5/0,5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
1,8/0,7, LED, rood, W3x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8/0,7 |
| Lamptype | LED |
| Gloeilampkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
2,5/0,5, LED, rood, W3x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,5/0,5 |
| Lamptype | LED |
| Gloeilampkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
2,2, LED, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
LED, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
LED, rood, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2 |
| Lamptype | LED |
| Gloeilampkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
2,5/0,5, LED, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,5/0,5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
2,5/0,5, LED, rood, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,5/0,5 |
| Lamptype | LED |
| Gloeilampkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
1,7, LED, rood, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,7 |
| Lamptype | LED |
| Gloeilampkleur | Rood |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Levensduur tot [uur] | 3000 |
